Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Yeni Mario Tennis Aces Demo’da Ücretsiz Nintendo Switch Online Deneme Sürümleri Geliyor

avatar

Furkan Bayraktar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

 

Nintendo, 26 Nisan’da saat 12: 00’de (PT / 3PM ET) yayınlanan ve 3 Mayıs’a kadar devam eden Mario Tennis Aces için özel bir çevrimiçi demo olduğunu duyurdu. Demoyu indirmek, size Nintendo Switch Online’da yedi günlük ücretsiz deneme imkanı sunuyor.

Kolsuz Oyuncu olarak araştırmalarımız sonucunda Nintendo bir basın açıklamasında, “Özel gösteride yer almak, oyuncuların tam Mario Tennis Aces oyununa bile devam edebilecek bazı özel ödüller kazanmalarına izin verecek” dedi. “Bu hafta süren turnuvada sadece bir maç oynamak, Mario’nun klasik tulumlarda kendini göstermesini sağlayan bir kıyafeti açarken, demo’nun ortak çalışma modunda puan toplayarak, oyuncular mavi, kırmızı ve sarı Yoshi’nin kilidini açmaya hak kazanıyor. özel demo’da veya oyunun tam sürümünde de kullanılabilir.”

 

 

Mario Son Güncellemesi ile…

 

Mario Tennis Aces en son güncellemesi ile oyuna genişletilmiş bir Ring Shot modu ekledi. Ring Shot’da, diğer oyuncularla işbirliği içinde oynuyorsunuz ve kortta rastgele görünen halkalardan tenis topuna vurarak olabildiğince toplanmaya çalışın. Bekarlar, Çiftler ve Yoshi’nin Ring Shot modu için farklılıklar var. Yoshi’s Ring Shot, 1 Haziran’da sona erecek sınırlı bir etkinliktir. Oynadığınız Yoshi ile aynı renkteki halkalardan topa vurarak puan toplarsınız ve etkinlik size üç yeni kilidini açma şansı verir. Yoshi renkleri: pembe, turuncu ve açık mavi.

Mario Tennis Aces’deki kadro son aylarda büyüme gösterdi, Pauline, Boom Boom, Kamek ve diğerleri. Kuru Kemikler gelecek ay oynanabilir bir karakter olarak eklenecek.

 

Justin Clark

“Hatta çok oyunculu sınırlamaları tamamen Aslar benim ilgisini azaltacak yok birimleri biliyor” yazdı Tetris Etkisi burada tüm hızıyla olduğu; kredi haddelenmiş gün sonra, hala tatmin edici istemek Bir Power Shot’dan sonra, zihinsel olarak eşleşmeleri tekrarlayın ve biraz daha fazla odaklanma ve bilgi birikimi verilen şeyleri nasıl farklı bir şekilde yapabileceğimi hayal edin Mario Tennis Aces, bu dizinin en iyi şekilde yaptığını ve çoğu zaman doğru şekilde elde edildiğini geliştirdi önce.”

 

İddialı bir röportaj olmuştu. Konunun ışında gelecekteki oyun dünyasında bizi neler bekliyor kestirmesi ve anlaması güç durum olmaya başlıyor. Umarız konular biraz daha netleşir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mortal Kombat XI 'in Nintendo Switch 'de İlk Trailerı Geldi başlıklı makalemizde 11, kombat ve mortal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli