Yeni Assassins Creed Ragnarok Görüntüleri Sızdırıldı

 

Yeni çıkacak olan Assassin’s Creed oyununun İskandinavya ‘da geçeceğini Kolsuz Oyuncu ekibi olarak önceki paylaşımlarımız da sizlerle paylaşmıştık. Yeni Assassins Creed oyununun ismi ise Assassins Creed Ragnarok. Şimdi ise yeni Assassin ‘s Creed oyununun ekran görüntüleri sızdırıldı. Kolsuz Oyuncu ekibi olarak sızdırılan bu görüntüleri sizlerle paylaşacağız.

Ubisoft, Assassin ‘s Creed serisini Origins ve Odyssey oyunları ile farklı bir türe geçirmişti. Farklı tarzdan oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Assassin’s Creed Origins ve Odyssey ‘in ardından oyuncular yeni Assassins Creed oyunu için beklemeye geçmişti.

 

Tom Clancy ‘s The Division 2 oyunundaki easter egglerde Assassis Creed oyununun İskandinavya ‘da geçeceğini tahmin ediyorduk. Bu tahminlerimizde yanılmadık.

Ubisoft tarafından çıkarılacak yeni Assassin’s Creed oyununun 2020 yılında çıkması bekleniyor. Yeni Assassin ‘s Creed oyununun ismi ise Assassin’s Creed Ragnarok.

Assassins Creed Ragnarok, korsan ve tüccar kavmi olan Vikingler çağında geçecek. Assassin’s Creed Odyssey ile Yunanistan ‘ı at ile dört bucak gezmiştik. Kartalımız ile manzaraya kuş bakışı bakmak ve en güzel olanı ise heykellere tırmanıp en tepesinde tek başımıza oturup Yunanistan ‘a yukarıdan bakmaktı.

Assassins Creed Ragnarok Vikinglerin altın çağını işleyeceği için Ragnarok ‘ta İngiltere, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya gibi Kuzeybatı ülkelerinde çatıdan çatıya atlayacağız.

Assassins Creed Ragnarok ‘ta Nordic mitolojisine dayanan bir hikayeye sahip olacağını düşünüyoruz. Assassin’s Creed Ragnarok Playstation 5 ve Xbox konsolu için de oynanabilir olacak. Bu bilgilerin doğruluğu henüz kesinleşmiş değil.

 

Ragnarok için Sızdırılan Bilgiler

  1. Ana karakterimiz Ragnar Lodbrok olacak.
  2. Müttefiklerimiz ile Büyük Viking Ordusunu kuracağız.
  3. Haritamızda çeşitli krallıklar bulunacak.
  4. Assassin’s Creed Ragnarok ‘ta büyük çaplı fetih savaşları olacak.
  5. Mount and Blade ‘de bir benzerini gördüğümüz bölgelerde hakimeyeti zayıflatıp almayı kolaylaştıracağız.
  6. Yggdrasil ile 9 diyar arasında dolaşabileceğiz.
  7. Co-op oynayabilir olacağız.
  8. Keşif odaklı bir Assassin’s Creed oyunu göreceğiz.

 

Bugün kolsuz oyuncu olarak sizler için Assassins Creed ‘in sızdırılan yeni oyunu hakkında bilgi verdik. Umuyoruz ki güzel bir alternatif tarih yaşan bir başka oyunu olur. Bu işi ubisoft çok güzel yapıyor. Büyük ihtimalle yine tarihi doruklarına kadar yaşatacak çok ince düşünülmüş yeni bir AC oyunu bizi bekliyor. Daha doğrusu biz onu bekliyoruz.