Xbox Series X Konsolunun Oyunları Paylaşıldı ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

PlayStation 5 Çıkacağı Tarih Sızdırıldı !

e
sv

Xbox Series X Konsolunun Oyunları Paylaşıldı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Series X Konsolunun Oyunları Paylaşıldı ! ;

Microsoft’un içinde bulunduğumuz sene piyasaya sürmeyi planladığı ve sızıntılarıyla gündemden hiçbir zaman düşmeyen yeni oyun konsolu Xbox Series X konsolunda bulunan oyunlar için ilk oynanış deneyimini göstereceği zamanı açıkladı.

Xbox Series X Oyunları Tecrübeli Oyuncuları Nasıl Etkileyecek ?

Microsoft Xbox firmasının resmi Twitter hesabının tam 1 saat önce paylaştığı bilgiye gore yeni oyun konsolunun dört gözle beklenen performansını oyunculara göstereceği zamanı açıklandı.

Bahsi geçen şirket tarafından yapılmış olan açıklamada, “Xbox Series X için olan oyunları görmek mi istiyorsunuz? Size Xbox Series X oyunlarını imlemek istiyoruz” gibi bir izahat paylaşıldı. Xbox Series X konsolunda oynanacak olan ilk oyunların oynanışlarını gösterime başlayacağı tarihin 7 Mayıs 2020 Perşembe günü TSİ 18.00‘da Inside Xbox etkinliğinde yer alacağı açıklandı.

Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolu için paylaşmış olduğu bilgilerin kısıtlı olmasından dolayı Microsoft’un bu hamlesi oyuncular tarafında olumlu karşılanacağı düşünülüyor.

 

xbox-series-x

 

Peki Inside Xbox etkinliğinde hangi oyunların oynanışını göreceğiz? Gösterilecek oyun listesi henüz belli değil. Ancak bugün tanıtılan Assassin’s Creed: Valhalla oyunu, yeni oyun konsolunun enerjisini imlemek için belli olan tek oyun olarak yerini aldı.

Youtube Kanalımız.

Xbox Series X Konsolunun Oyunları Paylaşıldı !’ adlı yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorumlamayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyun Listesi Belli Oldu ! başlıklı makalemizde Xbox Live Gold, Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyun Listesi ve Xbox Live Gold Mayıs Ayı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli