e
sv

Xbox One X Cyberpunk 2077 Konsolunun Şok Fiyatı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox One X Cyberpunk 2077 Konsolunun Şok Fiyatı !

Xbox One X Cyberpunk 2077 Konsolunun Şok Fiyatı !

Ertelemelerle gündemden bir türlü düşmeyen Cyberpunk 2077 için mühim bir Türkiye hamlesi yaşandı. Cyberpunk 2077 konulu Xbox One X Türkiye’de belli başlı alışveriş sitelerinde görülmeye başlandı. Fiyat etiketinin dudak uçuklatan sayılara yetişmesi ise birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı.

 

Xbox One X Cyberpunk 2077 Konsolunun Şok Fiyatı !

Erteleme haberleriyle oyun gündeminde yerini sakınan Cyberpunk 2077 için verilen tarih 17 Eylül 2020. Oyunun sistemsel sorunlar sebebiyle çıkışının ertelendiği söyleniyor. Bunun yanında oyunseverler tarafınca merakla beklenen oyunun Xbox One X tarafında gerçekleştirdiği bir iş donanması bulunuyor.

Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X’in duyurulduğu günden beri merakla beklenen oyun konsolları arasında yer alıyordu. Oyunun meraklıları için ayrı bir ehemmiyet taşıyan bu tasavvur nihayet Türkiye’de karşımıza çıktı. Belli başlı alışveriş sitelerinde ortaya çıkan oyun konsolunun, Türkiye fiyatı fazlaca yüksek.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Konsolunun Şok Fiyatı !

Bir süre ilkin özel temalı Xbox One X’in fiyatının tam 8 bin 813 TL olduğu görülüyor. Tasarımı noktasında kararsızlık bulunan bu konsolun 1 TB HDD’ye sahip olan ve hususi panelleri ile karanlıkta parlayan Cyberpunk 2077 sürümü klasik Xbox tasarımı gibi dikey halde kullanılıyor.

Yüksek fiyatı ile Türkiye’de popüler olacağını söylemek mümkün değil. Yine de bir süredir beklenen bu tasarım birçok kişiyi heyecanlandırıyor.

(GÜNCELLENDİ)Sosyal medya üzerinde reaksiyon çeken bu fiyat etiketinden sonrasında ürünün fiyatı eskiden satılmış olduğu söylenen rakama geri çekildi. Konsolun güncellenen fiyatı 4 bin 599 TL’ye düşmüş oldu.

Youtube kanalımızda bulunan içerikler için, buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Gücüne Güç Katıyor ! xCloud İle İlgili Detaylar ! başlıklı makalemizde Microsoft, Microsoft xCloud ve xCloud hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Last of Us 2 Oyunu Satış Rekoru Kırdı !