e
sv

Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyun Listesi Belli Oldu !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Plus ile benzer şekilde Xbox tarafında her ay birtakım oyuncular parasız hale getiriliyor. Bu kapsamda Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları belli oldu.

 

 

Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyun Listesi !

Microsoft ikisi Xbox 360 ikisi Xbox One için olmak suretiyle her ay dört oyunu Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu ayın oyunları Xbox One için: V-Rally 4 ve Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr oldu. Xbox 360 için sunulan oyunlar ise Sensible World of Soccer ve Overlord oldu.

 

Kylotonn tarafından geliştirilen ve 2018 yılında piyasaya sürülen bir yarış oyunu olan V-Rally 4, Xbox One’ın yanı sıra PlayStation 4, Windows ve Nintendo Switch ile oynanabiliyor. NeocoreGames tarafınca geliştirilen Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr ise 2018 yılında Windows’un yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen bir aksiyon – rol yapma oyunu.

Rakibi PlayStation gibi Xbox One’ın geriye uyumluluk desteği bulunuyor. Bu kapsamda Xbox 360 için sunulan oyunlarda bu konsolda oynanabiliyor. Yani Xbox One sahipleri her ay 4 oyuna ücretsiz erişim fırsatı yakalıyor.

Youtube Kanalımız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Xbox Canlı Yayını Sorun Vermeye Başladı başlıklı makalemizde oyun yayını xbox, xbox canlı yayın ve xbox canlı yayın sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Smite Epic Store ‘da Çıkışını Yaptı!