Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

XBOX GAME PASS ‘İN İLK AYI 5.90 TL!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Game Pass, 2018 yılında ortaya çıkan aylık para ödemesi yapılarak Microsoft’un verdiği 100 oyunu 1 ay boyunca oynayabildiğiniz bir sistem.

Xbox Game Pass, 2018 yılında ortaya çıkan aylık para ödemesi yapılarak Microsoft’un verdiği 100 oyunu 1 ay boyunca oynayabildiğiniz bir sistem. Bu sistem ortaya çıktığı günden bugüne güzel bir gidişat yakaladı ve Microsoft’un para kaynağını bu tarafa yöneltmeye başladı. Sistem oldukça basit. Microsoft toplamda 100 tane Xbox One ve Xbox 360 oyununu aylık ödeme şartıyla oyunculara Xbox One üzerinden oynama şansı veriyor. Ödemenizi yaptıktan sonra 100 oyun içerisinden istediğiniz oyunu istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz.

 

Bu platformun öne çıkan oyunlarına şöyle bakalım: Mart 2019

Xbox Game Pass platformunda önce çıkan oyunlar; Crackdown 3, F1 2018, Fallout 4, JustCause 4, JustCause 3, Shadow Of TheTombRaider, ARK:SurvivalEvolved, Middle Earth: Shadow Of Mordor GAME OF THE YEAR EDITION, PUBG, Gears Of War 4, Sniper Elite 4, MortalKombat X, PES 2019, PAYDAY 2, Sea Of Thieves ve RocketLeague.

Bazıları standart her ay bulunan oyunlar. Örnek olarak Sea Of Thieves ve RocketLeague her ay Game Pass içerisinde bulunuyorlar.

 

AYNI SİSTEM PCDE DE MEVCUT

Bu sistemi PC ’de kullanmanız da mümkün. Aynı şekilde Microsoft hesabınızdan yapacağınız aylık ödeme ile aynı oyunları bilgisayarda da oynayabilirsiniz. Bilgisayar platformunda Pubg ve Sea Of Thievesoyunları için bu sisteme olan talep oldukça yüksek. Zira Sea Of Thieves oyununun yüksek fiyatı ve kolay sıkıyor olması insanların bu sisteme yönelmesini sağlıyor. Evet doğru, Sea Of Thieves ömrü kısa bir oyun sıkıyor. Ancak Pubg ise heves almak, 30 gün boyunca bir bakayım neymiş demek için bakan insanların menzilinde bu sistem. Tabii diğer oyunlarda yüksek fiyatlara sahip. Örneğin; Crackdown 3 yeni bir oyun. Para vermek istemiyorsunuz. 59 TL ödeyip Crackdown 3’ü Game Pass ile bitirip kalan zamanda diğer oyunlara da yönelebilirsiniz. 14 günlük denemesi süresinin yanı sıra ilk ayınız da sadece 5.90 TL ödeyerek bu sisteme sahip olabilirsiniz. 13. günde 5.90 TL ödeyip 30 günlük sürümü aktif ederseniz 43 günü 5.90 TL ile geçirmiş olursunuz! İyi eğlenceler dostlar!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli