World War Z 2 Milyon Kopyaya Ulaştı

 

 

Pek çok oyuncu Left 4 Dead 3 ‘ü beklerken ki buna ben de dahilim World War Z ilaç gibi geldi. Left 4 Dead serisinin neredeyse hepsini oynamıştım ve bu önemli serinin en yüksek notlarına gerçekten vuran birini bulamadım. Sabre Interactive ’in WW’ de, hala çok katı bir çaba harcadığı Left 4 Dead ‘in ise oyuncuların gözünden düştüğünü söylemek mümkün değil. Ancak yaklaşmak için bir ton krediyi hak ediyor. WW 2019 yılının en iyi sürprizlerinden biri oldu.

 

World War Z 16.04.2019 tarihinde oyuncular ile buluşmuştu. World War Z ‘nin çıkmasının üzerinden neredeyse bir ay geçti. Oyun hakkındaki gelişmeleri Kolsuz Oyuncu ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

World War Z 2 Milyon Kopya

 

Sabre Interactive ve Mad Dog Games, aynı adı taşıyan Paramount Pictures ‘ın gişe rekorları kıran filmi olan Left 4 Dead ilhamlı kooperatif atıcısı olan World War Z ‘nin ilk ayında neredeyse iki milyon kopya sattığını açıkladı.

Bu rakamı kutlamak için WWZ için yeni bir tanıtım filmi piyasaya sürüldü.

Paramount Pictures ‘ta WW Lisansı ve Etkileşimli SVP, Josh Austin şöyle dedi.

“World War Z hızlı bir şekilde bugüne kadarki en başarılı interaktif oyunlarımızdan biri haline geldi. Hem Sabre Interactive ‘in hem de Focus Home Interactive’in yarattığı inanılmaz işbirlikçi eylem deneyiminin yanı sıra, dünya çapındaki hayranları ile olan isabet franchise ‘ımızın güçlü çekiciliğinin bir kanıtı.”

Önümüzdeki aylarda, Tokyo ‘da yeni bir misyon ve yeni bir zombi türü içeren ve daha fazla zorluk çeken, haftalık zorluklar ve daha fazlasını içeren Dünya Savaşı için daha fazla içerik gelecek.

 

 

İLK DEĞİL !

 

İsim ve görüntüler size tanıdık gelebilir. Bunun nedeni, World War Z’ nin video oyunu, aynı isim ile birkaç yıl önceki Brad Pitt ‘in rol aldığı bir filminin olması. Kendisinin bundan önceki Max Brooks kitabına dayanması. Oyununuzu film sekansının gelişim cehennemi ile ünlü nispeten sessiz bir zombi mülküne dayandırıyor. Garip bir teklif, ancak oyun Brooks ‘un zombi evreninin en iyi örneği.

 

Oyun hiç durmadan yakındaki bir Left 4 Dead klonu, kopyayı çok fazla alıyor. Aldıktan sonra üçüncü şahıslara atıyor. Bölümler arasında birden fazla kampanya yayınlanırken, bir AI yönetmeni tanıdık özel zombiler dahil olmak üzere farklı açılardan ve reaktif hızlanma ile size ordu atıyor.

 

Yol boyunca, siz ve en fazla üç kişi. Daha oldukça hızlı hareket eden ölümsüz kitlelerin sürülerini savuşturmak için koşacaksınız. Durdurulan molotoflar, sağlık paketleri ve cephane gibi silahlar ve donanımlar ile kendinizi zombileri temizliyor iken bulacaksınız. Left 4 Dead oynadıysanız, bunların hiçbirinin yeni olmadığını bilirsiniz. Ancak oyun, buna benzer uzun bir oyun dizisine giriyor, bu yüzden Sabre de hata yapamazsınız.