Watch Dogs 2 Ücretsiz Oldu | Epic Games - Kolsuz Oyuncu

Watch Dogs 2 Ücretsiz Oldu | Epic Games

Daha önce Ubisoft’ un canlı yayın sırasında yaptığı etkinlik ile beraber oyunu dağıtmak istemişti. Ancak sistemin düzgün çalışmamasından dolayı pek mümkün olmamıştı. Belli başlı oyuncular sonradan alabilse de oyuna herkes sahip olamamıştı. Bende o sahip olamayan kişiler arasındayım. Ama Epic Games sağolsun elimize önemli bir imkan geçti ve Watch Dogs 2′ ye sahip olma şansı yakaladık! Bedava Watch Dogs 2!

Watch Dogs 2 ile beraber 2 oyun daha ücretsiz hale getirildi. Bunun ile beraber aralarında en önemli olan Watch Dogs 2 bugünün önemli haberlerinden en önemlisi.

 

 

BEDAVA WATCH DOGS 2

Watch Dogs 2, ilk oyunda olduğu gibi tamamen teknolojik aletler ve hack yapmak üzerine kurulu bir oyun. Sisteme karşı hareket halinde olan bir ekibin içerisinde yer alıyoruz. Amacımız ise bu sistemi çökertmek ve kurdukları grubun gücünü arttırmak. Boyun eğmemek! Oyuncuları ilk oyundan uzak tutup bu oyuna çeken şey ise bence hack muhabbetinden ziyade kullanabildiğimiz yeni araçlar.

Bu araçlar ile beraber görevlerin hazırlanışı ve çeşitliliği çoğaldığı için daha eğlenceli bir oyun karşımıza çıkmış durumda. Açık dünyası içerik ile dolu olsa da ilk oyunda da olduğu gibi çok cansız bir dünyası. İçerisinde sanki yaşayan birileri yokmuş gibi öyle bir oyana bir buyana giden NPCler ile dolu. Umarım Watch Dogs: Legion ile beraber bu sorunu da çözerler.

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

Bir önceki yazımız olan Far Cry 3 Ücretsiz Oldu! Uplay Üzerinde! başlıklı makalemizde Far Cry 3 ve Ücretsiz oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir