Warface Nintendo Switch Yolunda! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Football Manager 2020, Kısa Süreliğine Ücretsiz !

e
sv

Warface Nintendo Switch Yolunda!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bedava FPS [First Person Shooter] oyun olan Warface, Nitendo’nun Switch konsoluna yayınladı. Oyun’un diğer konsollar için uyarlamlarını yapan Allods Team tarafından yapıldı. Warface Crytek ‘in başarısını sürdürmeye çalıştığı bir oyun!

Daha fazla Ücretsiz Oyun haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

 

 

Burada ilginç olan ise oyunun CryTek’in CyrEngine motoru üzerinde çalışması, bu şu ana kadar hiç bir Nintendo oyununda görülmemişti; biraz hayal kırıcı olsa da ekip CryEngine de değişiklikler yaparak maksimum kalite ayarlarını değiştirdi ki biz bunun pek de büyük bir problem olmayacağını düşünüyoruz, netice de Switch bir el konsolu ve şu anda 540p olarak bildirilen çözünürlük cihazın ekran boyutu ve içindeki donanım için tam uygun olacaktır.

Nintendo Switch platformu gün geçtikçe oyun sayısını arttırıyor. Hem hali hazırda var olan oyunlar hemde eskiden çıkmış olan oyunları kendi kütüphanelerine ekliyorlar. Buda doğal olarak Nintendo ‘nun daha fazla oyuncu yakalama şansını arttırıyor. El de kullanılabilir olması öncelikli olarak mobil oyun oynamak isteyen insanları zaten çekmekte. Benim gibi PC oyuncuları da belki bu oyunlarla daha sıcak bakarlar bu el konsoluna!

MY.GAMES‘de yayınlamanın başında olan Alexey Izotov Switch’de FPS oyunlarının az olmasını belirttiği gibi ayrıca tüm konsollarda cross-play desteklemeyi hedeflediklerini de söyledi.

Oyunu Nintendo eStore’da bedavaya bulabilirsiniz.

Daha detaylı oyun videoları ve incelemeler için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch için Yeni Oyunlar Var! başlıklı makalemizde Nintendo, Saints Row 4 ve yeni oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli