Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Viking Temalı Bir Assassin’s Creed Oyunu mu?

avatar

Furkan Bayraktar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Assassin’s Creed Origins ve Odyssey ile eski popülerliğini tekrardan kazanan AC serisi, canlanmak konusundaki formunu hala koruyor.

 

Ubisoft Viking Temalı Bir Assasin’s Creed Oyunu Çıkaracak Gibi

 

Ubisoft ‘un yaptığı son açıklamalarda 2020 yılına kadar herhangi bir Assassin’s Creed oyunu göremeyeceğiz gibi ancak yeni oyun ile ilgili ufaktan söylentiler başlamış durumda. Assassin’s Creed Origins ve Odyssey ile eski popülerliğini tekrardan kazanan Assassin’s Creed serisi, canlanmak konusundaki formunu hala koruyor.

Assassins Creed Syndicate den sonra süre gelen oyun tarzları bir çok AC hayranını sinirlendirmişti. Sadece oyun çıkartmak için oyun çıkarttığını söylediği AC serisi için yenilik beklediklerini öne sürmüşlerdi. Bunun üzerine Origins oyununa kadar her yıl bir oyun çıkartan Ubisoft yeni AC oyunu için 2 yıl ara verdi. Hayranları ne kadar çok sevip yeni oyun beklese de oyunun tarzının değişmesi gerektiğini biliyorlardı ve buna göre beklediler. Nihayet günü gelmişti ve AC: Origins tanıtıldı. Beklentilerin bir çoğunu paylaştıkları trailer ve gameplay ile karşılamışlardı.

 

Aradan 1 yıl geçtikten sonra diğer bir oyun olan Odyssey tanıtıldı. İki AC oyunu da tarihi iliklere kadar yaşatırken Steam üzerinde “En iyi alternatif tarih” ödülünün sahibi de AC: Odyssey oldu. Odyssey den sonra 2020 yılına kadar da oyun çıkartmayacaklarını belirttiler.

 

Division 2’de yeni Assassin’s Creed oyununun İskadinavya ‘da geçeceğini gösteren easter egglerin yer alması bir çok oyuncunun dikkatini çekti.

 

Division 2’de yer alan posterlerden bazılarında viking görünümlü bir askerin elinde Apple of Eden görünüyor. Bu nesne Assanssin’s Creed oyunu için önemli bir obje. Bu da bize yeni Assassin’s Creed oyunun iskandinavya’da geçeceğini ispatlar şekilde. Mısır ve Yunan kültür bölgesinde geçen AC: Origins ve Odyssey oyunları ile bazı mitolojilere ve kültür bölgelerine yolculuk yapan Assasin’s Creed serisi, aynı gidişatı devam ettirip, başka kültür bölgelerine de gidecek gibi duruyor. Kaliteli olduğu sürece her türlü oynanır!

 

Apples of Eden : Assassin’s Creed oyunlarında adını sıkça duyduğumuz efsanevi ve tarihi bir cisim. Adem ile Havva’dan beri bütün tarih boyunca varlığından haberdar olunan Apples of Eden bazı önemli kişi ve tarikatların eline geçirilmeye çalışılıp insanlığı yönetmeye çalıştığı nesne. İki nesneden oluşan Apples of Eden biri Adem ile Havva hikayesindeki “Elma” iken bir diğeri ise “Papalık asası dır”. Bu iki nesne birbirinden ayrı iken bile güçlüler ama birleştiklerinde kullanan kişiye insani güç sağlamış olur.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan BORDERLANDS 3 DUYURULDU! başlıklı makalemizde borderlands, Çıkacak oyunlar ve yeni oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli