VAMPIRE MASQUERADE BLOODLINES 2 İÇİN SINIFLAR!

 

 

YENİ KLAN

 

Paradox Interactive, yeni oyunları olan Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 için yeni duyurular ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamalarda oyununun içinde yer alacak olan klanlardan bir tanesi hakkında açıklamalarda bulundu. Bu klan Thinblood adı verilen ve hakkında bilgi öğrendiğimiz ilk klan oldu. Thinbloodlar arasında seçebileceğimiz çeşitli sınıflar olduğundan bahsedildi.

 

 

 

THINBLOOD

 

Kolsuz Oyuncu olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde Paradox Interactive ‘in açıklamalarına göre Thinblood klanı, yakın geçmişte ortaya çıkmış ve hayatta kalmak için sürekli bir mücadele içinde olan, zayıf vampirlerin olduğu bir klan. Bu klanın içinde bulunanlar Kindredlar tarafından sürekli olarak ayrımcılığa uğruyor. Adeta ikinci sınıf vatandaş muamalesi görüyorlar. Seattle ‘daki vampir liderleri Thinblood klanına samimi davransalar da, Kindredlar ile aynı haklara sahip olmadıklarını savunuyorlar.

 

Thinbloodlar oyunun başında 3 farklı disiplinden birini seçme hakkına sahip olacaklar. Bu 3 disiplin, Nebulasyon, Chiropteran ve Mentalism. 3 disiplin de oyun ilerledikçe yeni özelliklere sahip olacak. Örnek vermek gerekirse, Mentalism disiplinine sahip olan bir Thinblood, en başta sadece eşya kaldırabilecekken sonrasında NPC’leri hareket ettirmeyi öğrenecek. Veya Chiropteran disiplinine sahip olan bir Thinblood, özgürce, adeta bir yarasa gibi havada süzülebilecek. Hatta belkide bir yarasaya dönüşecek. Bu tarz bir çok özellik oyunu oynadıkça gelişecek ve aralarına yenileri sürekli olarak eklenecek. Görünüşe bakılırsa sadece bir klanda bile bu kadar detay olması oyununda ne kadar detaylı olacağını gösteriyor. Umduğumuz bir oyun olacağını tahmin ediyor olsam da daha fazla detay görmeli ve en azından bir oynanış videosunu görmemiz gerekli. Eğer Thinblood klanı hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Paradox, oyunun diğer klanları hakkında önümüzdeki haftalarda detayları göstereceğini açıkladı. Vampire: Masquerade – Bloodlines 2, PS4, Xbox One ve PC için geliştirilmekte. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak oyunun 2020 yılında çıkması bekleniyor.