Valorant Rehber - Breach Kullanım Rehberi - Kolsuz Oyuncu

Valorant Rehber – Breach Kullanım Rehberi

Flaşların efendisi. O bir flaş lordu. O bir stunların kralı. Oynayan herkesin küfür yemesine sebep olan adam. Biliyoruz yoruldun ama, bu dava sensiz olmaz!

İsveçli Breach, insan üstü güçlere sahip bir savaşçı. Valorant dünyasının içerisinde ayrı bir hikayesi olan sert mizaçlı ajan. Türkçe Dublaj tarafında Polat Alemdar’ı seslendiren Umut Tabak olduğu için ayrı bir karizma olan Breach Kullanım Rehberi sizler için hazırlandı.

Gerek sert konuşması, gerek de tipi ile ajanlar arasında en ağır abimiz desek yanlış olmaz. Şuan bu içeriği yazdığımda toplamda 12 ajan var ve bence aralarındaki en sert adam. Bunun sebeplerinden bir tanesi Kurtlar Vadisinden tanıdığımız efsane karakter Polat Alemdar’ı seslendiren kişi, Breach karakterini de seslendirdiği için olabilir. İsveçli tam bir öncü. Öncü ajanlar Valorant dünyası için takım arkadaşlarının girerken zorlanabileceği yerleri açan ve girmesine kolaylık sağlayan ajanlar diyebiliriz. Birazdan becerilerinden de bahsedeceğiz zaten.

Breach Kullanım Rehberi

breach-kullanim-rehberi

Girilmesi zor tehlikeli yerler için ve aniden saldıran düşmanlara geri tepki için mükemmel bir ajan olduğunu söylersem yalan söylemiş olmam. Kör ediyor, düşmanların bulunduğu bölge de deprem oluşturabiliyor, patlama yapabiliyor. Daha ne olsun?

Ajanlar arasında en az kullandığım bir karakterdir. Ben öyle becerileri çok kullanan biri değilim. Ama eğer kullanılması gerekirse çok işime yarar. Zaten Counter Strike oynama alışkanlığından kalan bir flaş kullanma sevdası var. Bu ajan ile de bu eksiğimi kapatabildiğim sürece hiç bir kayıp yaşamıyorum diyebilirim. Birazda ajanın becerilerinden bahsedelim.

Şimdi gelelim yakışıklı ve sert abimizin becerilerine. Bu adamı özel yapan neleri var?

Breach Becerileri:

breach-kullanim-rehberi

Yukarıda fotoğrafta Ulti Kullanımındaki hasarı görüyorsunuz.

E TUŞU: İnsan üstü güçleri sayesinde bu özellik ile belirli bir uzunluk ve belli bir genişliğe sarsıcı deprem oluşturabiliyor. Beceriyi seçtiğiniz de ne kadar uzun süre basarsanız mesafesi o kadar uzuyor. Bu sayede hızlı saldıra geçen düşmanları yavaşlatabiliyorsunuz. Sarsılan düşmanlar ekranı bulanıklaşıyor ve nişan almakta zorlanıyor.

Q TUŞU:  Bu beceri sayesinde düşmanları gör edebiliyorsunuz. Bir duvar gibi nesneye doğru patlatabildiğiniz bu flaş sayesinde bir den fazla düşmanı kör edebilirsiniz. Bu karakteri sevmeme sebep olan becerilerinden.

C TUŞU: Düşmanın olduğunu bildiğiniz bir duvarın öbür tarafından bomba atıyorsunuz. Duvarı da geçerek düşmanın olduğu yeri patlatıyor. Elbet de bu animasyon biraz uzun sürdüğü için düşman buradan kaçabiliyor. Ancak kaçması da güzel çünkü pusan düşmanın yerinden çıkartmayı sağlıyorsunuz. Eğer kaçmazsa bu beceri sayesinde düşmanınızı öldürebilirsiniz.

X TUŞU (ULTİ): Bu karakterin Ulti çılgın bir şey. Çok geniş bir alana aynı E TUŞU becerisinde olduğu gibi sarsıntı yollayabiliyorsunuz. Ancak bu seferki daha geniş ve daha güçlü. 5 Düşmanında olduğu yeri kaplayacak kadar ve hepsini sarsıp nişan almasını engelleyecek kadar işe yarıyor. Üstelik daha uzun sürüyor. Ayrıca bomba çözmeye çalışanları ve kurmaya çalışanların da işlevini bozuyor.

 

Bu tuşları bu şekilde yazmama bakmayın. Hatta yukarıdaki fotoğrafta dikkat ettiyseniz bende Q TUŞU yok onun yerine Z tuşu yaptım. Bu anlatımda verdiğim tuş isimleri varsayılan olarak gelen tuş sistemi. Elbet de ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.

Kısacası Breach, Öncü karakterler arasında tamda sınıfını hak eden bir ajan. Sert ve güçlü. Kullanmasını bilen için karşısındaki rakibine acıyorum. Eğer Valorant oynamak isterseniz buraya tıklayarak ücretsiz oynayabilirsiniz.

Kaspersky Satın Al

Bir önceki yazımız olan MOBA mı FPS mi ? | LOL vs CSGO başlıklı makalemizde cs:go, FPS ve League of Legends hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir