Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Uplay Şirketinden Büyük Müjde!

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

uplay-sırketınden-buyuk-mujde!

Uplay Şirketinden Büyük Müjde!

Son zamanlarda oyuncuların yüzünü güldüren birçok gelişme oldu. Epic Games, GTA V başta olmak üzere birtakım popüler oyunları ücretsiz bir şekilde sundu ve birçok oyunda da ciddi indirimler yaptı. Steam Yaz İndirimleri de Epic Games kadar müessir olmasa da aktörleri sevindirdi. Şuanda da Uplay Ubisoft Forward İndirimleri başladı.

Uplay Şirketinden Büyük Müjde!

Online oyun mağazaları geçen dönemlerde indirim ve ücretsiz oyun fırsatlarıyla gündeme geliyor. Epic Games ve Steam’in arkasından gündeme şimdi de Uplay geldi. Geçen günlerde, Watch Dogs 2 oyununun Uplay platformu üzerinden pazar günü ücretsiz olarak alınabileceği açıklanmıştı ve bunun yanı sıra birtakım popüler oyunlarda da indirimler başladı.

Uplay Ubisoft Forward İndirimleri dün itibarıyla başladı. Bu sayede yüzde 85’e varan indirimler görebiliyoruz. Far Cry 5 oyununun fiyatı 269 TL’den, 40,35 TL’ye düşerken; Assassin’s Creed Odyssey fiyatı ise 269 TL’den, 88,77 TL’ye düştü. The Crew 2 adlı oyunun fiyatında da dikkat çekici bir indirim var. Oyunun Gold Edition sürümü 405 TL’den, 101,25 TL’ye kadar geriledi.

Ayrıca Far Cry 3 fiyatı da bu tenzilat kapsamında 10,50 TL’ye indi. Uplay tarafından diğer oyunlar için meydana getirilen indirimleri de buradan görebilirsiniz. İndirimler 13 Temmuz’a kadar sürecek. Bununla beraber, bu indirimlere ek olarak ta UBIFORWARD indirim kodu ile, oyunlara sepetinizde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek başlıklı makalemizde Call of Duty Warzone, Call of Duty: Warzone Destek ve Warzone hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli