Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Uplay ‘de Sınırlı Bir Süre İçin Steep Ücretsiz

avatar

Furkan Bayraktar

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kolsuz Oyuncu ekibi olarak oyun dünyasındaki gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz. Ubisoft ‘un Uplay platformunda Steep ücretsiz.

Mayıs ayındayız havalar yavaş yavaş ısınıyor. Ubisoft bizi serinletmek için olsa gerek Steep adlı doğa sporu olan kayak oyununu ücretsiz olarak platformuna sundu. Uplay ‘de 154 tl karşılığında alabileceğiniz Steep ücretsiz olarak sizlerle.

21 Mayıs Salı saat 21.00 ‘a kadar ücretsiz olarak Steep ‘e sahip olabilirsiniz. Steep ‘e sahip olmak için yapmanız gerekenler bir Uplay hesabına sahip olmak eğer yoksa çok kolay bir şekilde kayıt olabilir ve oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Uplay platformunu bu linke tıklayarak indirebilirsiniz. Sayfa üzerinden download now butonuna tıklayarak Uplay setup dosyasını indirebilir ve çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Yine aynı sayfa üzerinde sağ üstte bulunan adam işaretine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

 

 

STEEP

 

Steep günümüzde pek eşi benzeri olmayan bir oyun olması ve çok beklenmedik çıkışıyla bazı sorunları olmasına rağmen gönülleri fethetmişti. Ubisoft her kesimden oyuncu kitlesini toplamak için bir çok alanda oyun çıkarıyor bunlara örnek olarak Rainbow Six Siege, Division, Crew, For Honor ve Watch Dogs gibi örnekler versek yanlış olmaz.

Bu oyun arcade yapılı bir oyun olmaktan ziyade doğanın içerisinde gerçekçi ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun verdiği serbestlik bir çok oyuncu tarafından övülmüştü.

Steep ‘te dört spor dalı bulunuyor. Snowboard, Ski, Wingsuit ve Paraglide. Bir görevde Snowboard yardımı ile çeşitli artistik hareketler sergilerken, bir diğer görevde Wingsuit ile binlerce metre yükseklikteki bir tepeden aşağı süzülebiliyorsunuz. Bu spor dallarının her birinin ayrı ayrı görev şemaları olduğunu söylemeden de geçmeyelim. Oyun her noktasına kadar bu spor dallarını en güzel şekilde sizlere yansıtmayı başarıyor. Havaların sıcak olmaya başladığı bu aylarda serinlik hissettirecek yegane oyunlardan bir tanesidir.

 

Oyunun ücretsiz olması fiyatına göre büyük bir kıyak olduğunu gösteriyor. Oyunun dosya boyutu 40 gb dan fazla olması grafiklerinin de bir o kadar iyi olduğu anlamına geliyor.

Uzun lafın kısası Steep bizlere doğa içersinde güzel bir deneyim sunuyor. Ücretsiz olarak almayı unutmayın. Oyunu ücretsiz bir şekilde sahip olmak için tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan Days Gone Güncellemesi - Yama Notları başlıklı makalemizde days, gone ve notları hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli