Ücretsiz oyunlar listesi – Steam de 3 Oyun!

 

ÜCRETSİZ OYUNLAR – DEĞERLERİNİ BİLMEK LAZIM!

 

Steam en büyük oyun satış platformu. Doğal olarak dijital olarak satılan oyunların neredeyse hepsi burada bulunuyor. Satış ortamının çok büyük bir kısmını elinde bulunduruyor diyebiliriz. Sadece sattığı oyunlardan değil, bedava oyunlardan da kazanıyor. İçinde yüzlerce bedava oyun bulunan Steam ‘de değeri bilinmeyen onlarca ücretsiz oyunlar var. Göz ardı edilmiş, dikkat çekmeyen ücretsiz oyunlar. Burada Dota 2 ‘den, Team Forttres 2 ‘den veya Warframe ‘den bahsetmek saçma olur. Bunların gölgesinde kalan kaliteli ücretsiz oyunları sunmak ise işimiz!

 

 

1-) DECEIT

 

Ücretsiz oyunlar denildiği zaman akıla gelen oyunlardan bir tanesi. Deceit bir korku oyunu. Aksiyon korku demek daha doğru olur bu oyun için. Oyun sizi başlangıçta bir binada başlatıyor. Binanın içinde sizinle beraber toplamda 6 kişi bulunuyor. Ancak bu 6 kişinin içinde bir kişi hastalıklı! O hastalıklı olan kişi, bir yaratığa dönüşebiliyor. Hastalıklı oyuncunun amacı hastalıklı olmayanları infaz etmek. Diğer oyuncuların amacı ise kaçış noktasına hastalık bulaşmadan, yada ölmeden ulaşmak. O sırada bütün oyuncuların silah, ekipman ve tuzak toplama şansları var. Bu sayede kendilerini yaratığa karşı koruyabilirler. Peki ya silahların çoğu hastalıklıysa ? Ya hastalıklı olan başkalarını suçlayıp öldürtürse? Buyurun aksiyona! Oynamak için buraya tıklayın.

 

 

2-) ROBOCRAFT

 

Şimdi aklınıza kare, üçgen, dikdörtgen ve küp şeklinde bloklar getirin. Çeşit çeşit lazer silahı, çeşit çeşit tekerlek, roket atarlar, kanat ve jet motoru hayal edin. Sonra onlardan bir araç yaptığınızı hayal edin. Hayal ettiyseniz şimdi Robocraft oyununu indirip hayalinizdeki robot aracınız yapıp savaş alanında rakiplerinize yaptığınız araç ile üstünlük sağlayabilirsiniz. Siz düşmanlarınızı yendikçe daha çok puan, daha çok level ve daha çok eşya. Bu da daha çeşitli araçlar demek oluyor. Yumulun! Oynamak için buraya tıklayın.

 

 

3-) CREATIVERSE

 

Acaba Minecraftta rpg elementleri olsa, level atlasak, level atladıkça yeni ekipmanlar yeni bölgeler açılsa, onları orada düşmanlara bosslara karşı kullansak dediniz mi ? Dediyseniz güzel demişsiniz çünkü Creativerse size bu istediklerinizi sunuyor. Modlu Minecraft havasına sahip olan Creativerse, 3D grafiklere sahip olan karakterleri ve yaratıkları dışında tamamen bloklardan oluşuyor. Oyunda seviye atladıkça, yeni araştırmalar yaptıkça gelişiyor, ilk başta taş kıramazken, bir süre geçirdikten sonra Ejderha kesip uçabiliyorsunuz. Onca zırh ve silah arasında seçimler sizin elinizde. Bu oyun size istediğiniz Minecraft ‘ı sunabilir! Oynamak için buraya tıklayın.

 

3 oyundan bahsettik ancak bu 3 oyunda kaliteli oyunlar. İsimlerini duymadığınızı düşündüğümüz, aralarda kalan bu tarz oyunları anlatmaya devam edeceğiz. Yeni oyunlar ile tekrardan karşılaşacağız!

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478