Ücretsiz Online Oyunlar - Rekabetçi Temalı! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Half-Life: Alyx Türkçe Yaması Piyasaya Sürüldü !

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Bu karantina günlerinde evlerimizde olduğumuz süre boyunca oynayacak yeni oyunlara ihtiyacımız var. Çoğu kişi belli başlı oyunları oynayıp artık sıkılma noktasına geldiğinden
yeni oyun arayışı içerisinde. Bugünde sizlere insanlarla istediğiniz gibi kapışabileceğiniz 5 ücretsiz oyunu tanıtıcaz. Rekabetçi Online Oyunlar ‘a başlayalım!

 

 

 

 

WARFACE

Crytek ‘in 2013 yılında ücretsiz olarak bizlere sunduğu bu oyun, yıllar içerisinde çokca kez yenilendi ve güncellendi. Hızlı bir yapısı olduğundan kolay kolay sıkmıyor ve devamlılığı güzel bir şekilde sağlıyor. Arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum.

 

HEROES AND GENERALS

2. Dünya savaşı temalı oyunumuz ilk çıktığı günden beri ücretsiz durumda. Çok fazla güncelleme ile beraber kendini geliştiren oyunda karakterinizi özelleştirip savaşa atılıyorsunuz. Birden fazla oyun modu olmasına rağmen tüm oyun modları tek bir amaca hizmet ediyor. İçerisinde bulunduğunuz ülkeye oyunu kazandırmak. Oyundaki esas amaç girdiğiniz maçları kazanıp haritadaki bölgeleri işgal etmek. En çok bölgeyi işgal eden ülke 2. dünya savaşını kazanıyor!

 

 

BLACK SQUAD

2017 yılında beta sürümü ile karşımıza çıktığında dikkatimizi çekmişti. Şimdi ise tam sürümü ile beraber sağlam bir kitleyi etrafında toplamış durumda. Hem taktiksel hemde hızlı oynanışı ile rekabetçi kısmında gerçekten detaylı bir oynanış sunuyor. Silah çeşitliliği konusunda da oldukça başarılı bir oyun.

 

 

THE CYCLE

Epic Store ‘dan bedava şekilde ulaşabileceğiniz The Cycle, aslında bir battle royale oyunu. Ancak diğer battle royale lerin aksine silah değil etrafta çeşitli puanlar topluyorsunuz. Topladığınız puanlar ile silah çağırıyor ve sadece yetenekleriniz ile hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda birinci olmanıza gerek yok. Belirli bir süre var ve sürenin sonunda alana bir helikopter geliyor. Helikoptere ulaşan oyunu kazanmış sayılıyor. Ancak önemli olan en yüksek puanla çıkmak! Dikkatli olun!

 

 

QUAKE CHAMPIONS

Quake oyunlarının hastası bir insan olarak keşke daha fazla oynansa diye tüm arkadaşlarıma oynattım neredeyse. Çok hızlı olan oynanışı, kullanması çok zevkli olan silahları ve birbirinden farklı yetenekleri bulunan karakterler ile benim favori rekabetçi FPS oyunum diyebilirim Quake Champions için. Oynayın arkadaşlar bu oyunu!

 

Rekabetçi Online Oyunlar bunlardı. Hepsinin kendine has özellikleri ve güzellikleri var. Artık arasından seçim yapıp oynamak size kalmış! İyi Oyunlar!

 

Detaylı oyun videoları ve incelemeler için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Duygusal Oyun Sahneleri - Hüzün ve Öfke başlıklı makalemizde Battlefield 1, Çanakkale ve Duygusal Oyun Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli