Ücretsiz Online Oyunlar - En Çok Oynananlar - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Epic Games ‘Oyunların Aşkına’ İndirimleri

e
sv
avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Ücretsiz oyunların da %90 ı online oyunlar. Doğal olarak belirli sayılarda da oyuncular sürekli olarak oyunu oynar durumdalar. İşte bak o oyuncular var da onlar rekabeti arttıranlar. Onlar da sayesinde yeni online oyunlar da doğuyor. Hali hazırda olan online oyunlara da güncellemeler geliyor. Aferin ulan size!

Bugün sizlere ücretsiz online oyunlar da arasında en çok oynanan oyunları göstereceğiz.

 

Warframe

 

Steam üzerinden yıllar önce bedava olarak da çıkan ve hala hayatına bedava olarak da devam eden Warframe ‘i kutluyorum da gerçekten. Oyuncularını bir saniye bile yalnız da bırakmadan güncellemeye ve yeni içeriklere de boğdular. Bunun karşılığınıda fazlasıyla aldılar. Ortalama da olarak günlük 50000 oyuncuya ev sahipliği de yapıyorlar. Vallaha kutluyorum sizi!

Dota 2

 

Valve ‘un en iyi de oyunlarında başı çeker çok net. Benim için en iyi moba da oyunu da budur. Bilmeyen oyuncular d a kesinlikle vardır ama olsun. Bu oyunun da varlığı yeterli. Ortalama 350 bin oyuncuya ev sahipliği da ediyorlar günlük olarak. Gayet yüksek bir rakam da arkadaşlar. Dota oynayın!

 

Counter Strike: Global Offensive

Yani hepimiz da biliyoruz bunu biliyorum. Kendi başına bir tür haline geldi da artık. Kantır tarzı oyun oldu resmen adı. Steam ‘de ücretsiz da olduğundan beri doğal olarak oynayan insan sayısı da arttı. Ortalama da 550 bin oyuncuya ev sahipliği ediyor. Geçen ay da da ayda , da 901 bin oyuncu ile en yüksek online da oyuncu sayısına ulaştı kendi içerisinde. Tebrikler!

 

League of Legends

Yalan yok da moba oyunlarını iyice ön plana çıkartan oyun da oldu. O çıktıktan sonra başka oyunlar de peydahlandı sağda solda bir sürü. Mobil oyunlar da LoL gibi olmaya başladı. Ortalama 2 milyon oyuncuya ev sahipliği de yapıyor arkadaşllaaar! 2 milyon ne de demek. Bugün mitinglere 4 milyon insan anca da gidiyor yani yavaş brom!

 

Apex Legends

Battle Royale oyunları da arasına paat! Diye dalan ve pek çok kez de bunu yapan  çoğu rakibini de hadi lan ordan diye köşelerine da iten bir oyun oldu Apex. Farklı bir da yorum getirmese de yaptığı işi çok kaliteli bir şekilde yaptığı da için kara delik gibi oyuncuları resmen içine çekti. Net bir rakam da olmasa da 70 milyon kayıtlı oyuncusu var. En son da verilen bilgilere göre ortalama 500 bin ile 700 bin arası oyuncuya 24 saat boyunca ev sahipliği de yapıyor. Ne diyelim de Allah arttırsın!

Bonus olarak da benim sürekli oynadığım ve kendi de kitlesine has işler yapan o oyun var!

 

SMITE!

Mitolojik ve efsanevi de karakterleri oyunlarda görmeyi hep istemişimdir. Smite bana bunu da verdiği için çok mutluyum. Böyle Thor ile Mjolnir da sallamak, Poseidon ile kraken i çağırmak. Kral Arthur ile excalibur şov yapmak. Çok hoş ya cidden! Günlük olarak da 10 bin oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Ortalama da olarak ta 4 bin 500 gibi bir rakama sahip oyun. Seviyorum da seni balım!

Evet işte bunları çok merak de ediyordunuz bizde derledik anlattık. Maşallahı var hepsinin. Deli gibi de oynanıyorlar ki hak ediyorlar bizlerde de oynuyoruz. Ama biraz daha rekabeti de arttırması adına sanki biraz daha oyuna ihtiyaç. Haydi asılın koçlarım!

Daha detaylı oyun da videoları ve incelemeler için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalımızı takip etmeyi de unutmayın!

 

Bir önceki yazımız olan MONSTER PUSAT 7.1 VIRTUAL RGB (TİTREŞİMLİ) KULAKLIK başlıklı makalemizde 7.1, gaming ve kulaklık hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli