Twitch Sings Adlı Karaoke Video Oyunu Başladı

 

 

 

Parti zamanı: Karaoke, cesur, aptal ve sarhoş canlı bir karaoke oyunu olan Twitch Sings’in lansmanı ile Twitch’e geldi. TwitchCon Avrupa’da Harmonix işbirliğiyle duyurulan Sings, yayıncıların 2.000 şarkıdan birini gerçekleştirmelerini ve çeşitli oylama mekaniği aracılığıyla izleyicileriyle etkileşime girmelerini sağlayan Twitch’e entegre bir oyun.

Sings, gerçek oyun odaklı. Twitch için karakter dışı görünebilir, entegrasyon çok iyi ve oyun dünyasına oldukça başarılı bir ilk giriş gibi yapmış gibi görünüyor.

 

Oyunun en yapımcısı Joel Wade, “ Twitch Sings, canlı bir şovda olmanın eğlence ve enerjisini flamalar ve  sınırsız yaratıcılığı ile inanılmaz bir ortak etkileşimli performans elde etmek için birleştiriyor” diyor. “Twitch’te pek çok oyun daha iyi hale getirildi, ancak çekirdeğinde izleyici ve yayın akışı ile tasarlananlar için büyük bir fırsat olduğuna inanıyoruz.”

 

 

İzleyiciler, bir sonraki şarkıyı ya da şarkı sözlerini gizlemek ya da dilinizi çıkarmadan şarkı söylemek gibi özel zorlukları belirleyebilecek. İfadeler, sanal alkışlamalar ve oylar aracılığıyla flama ile etkileşime girebilecekler. Flamalar, diğer flamaların geçmiş performanslarıyla düet yapmayı seçebilir, daha iyi veya daha saçma bir sese ses efektleri ekleyebilir ve sanal bir avatar olarak şarkı söylemeyi ve dans hareketlerini parçalamayı seçebilirler.

 

Twitch, Sings’in bugün dünya çapında başlatıldığı söyleniyor. Ancak yazı olarak İngilizce dışındaki dilleri ne kadar iyi destekleyeceğini henüz bilmiyoruz. Değeri ne olursa olsun, SSS’ı on bir dilde mevcuttur. Ve özellikle, Rusya, Ukrayna ve Kore, şarkı kütüphanesindeki lisans sorunları nedeniyle hizmet alamayacaklar. Twitch Sings burada ücretsiz olarak kullanılabilir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Freeman, ViCi Gaming Kadrosundan Ayrıldı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478