Twitch Sings Adlı Karaoke Video Oyunu Başladı - Kolsuz Oyuncu

Twitch Sings Adlı Karaoke Video Oyunu Başladı

Twitch Sings Adlı Karaoke Video Oyunu Başladı

Bu gün da zamanı: Karaoke, cesur, aptal ve sarhoş sane da canlı bir karaoke oyunu olan. Twitch Sings’in gelip lansmanı ile Twitch’e geldi. TwitchCon Avrupa’da da Harmonix işbirliğiyle biriyle duyurulan. Sings, yayıncıların da 2.000 şarkıdan birini  de gerçekleştirmelerini. Oylama da mekaniği de aracılığıyla izleyicileriyle de etkileşime de girmelerini ayrıca bunda sağlayan Twitch’e de entegre de bir oyun.

Sings, gerçek de oyun de odaklı. Twitch için de böyle bir karakter dışı gelip görünebilir, entegrasyon de çok iyi ve oyun da dünyasına oldukça başarılı de bir ilk giriş içinde gibi yapmış gibi de görünüyor.

 

Oyunun da en çok yapımcısı da Joel Wade, “ Twitch Sings, canlı bir şovda olmanın geleceği yer olan eğlence de ve enerjisini flamalar ve  sınırsız yaratıcılığı da ile inanılmaz de bir ortak etkileşimli performans de elde etmek için de birleştiriyor” diyor. “Twitch’te de pek çok oyun de daha iyi hale getirildi, ancak çekirdeğinde de izleyici ve yayın akışı ile tasarlananlar da için büyük bir fırsat olduğuna da inanıyoruz.”

 

 

İzleyiciler, bir de sonraki şarkıyı ya da şarkı sözlerini gizlemek de ya da dilinizi çıkarmadan da şarkı söylemek gibi özel zorlukları belirleyebilecek. İfadeler, sanal da alkışlamalar ve oylar aracılığıyla. Flama ile etkileşime de girebilecekler. Flamalar, diğer flamaların de geçmiş performanslarıyla. Düet yapmayı seçebilir, daha iyi veya daha da saçma bir sese ses efektleri ekleyebilir de ve sanal bir avatar olarak şarkı söylemeyi ve dans da hareketlerini parçalamayı seçebilirler.

Twitch, Sings’in bugün de dünya çapında başlatıldığı söyleniyor. Ancak yazı da olarak İngilizce dışındaki dilleri de ne kadar iyi destekleyeceğini henüz de bilmiyoruz. Değeri ne de olursa olsun, SSS’ı on bir dilde de mevcuttur. Ve bununla beraber olarak özellikle de Rusya, Ukrayna da ve Kore, şarkı kütüphanesindeki de lisans da sorunları nedeniyle hizmet alamayacaklar. Twitch Sings burada bununla beraber olacaktan bizlere sunulan hizmet çerçevesinde ücretsiz olarak da kullanılabilir.

Youtube Kanalımız.

Bir önceki yazımız olan Mortal Kombat XI İnceleme başlıklı makalemizde 11, kombat ve mortal hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir