Top 10 İngiltere Oyun Tablosu

 

Bugün İngiltere ‘deki oyun haberleri gündeminden bahsedeceğiz. 2019 yılı oyunlar açısından verimli bir yıl gibi görünüyor. Birçok büyük çaplı oyun biz oyunculara sunuldu. İşte karşınızda İngiltere 2019 yılı en iyi 10 oyun. (Şu ana kadar çıkmış olanlar.)

Days Gone , satış izleyicisi Chart-Track ‘e göre İngiltere’nin şimdiye kadarki en büyük lansmanı. Sony’nin PS4 exclusive’i eleştirmenlerden karışık bir yanıt aldı. Ancak No.2 ‘de ilk kez piyasaya çıkmış olan Mortal Kombat 11 ‘in satışını engellemedi.

DAYS GONE PUANLARI BELLİ OLDU

Başlıklar1 IGN 2 GAMESPOT3 GAMESRADAR4 USAGAMER Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Days Gone oyununun, oyun medyası tarafından verilen puanları belli oldu. Oyun haberleri gündeme...

 

İlk 10’un geri kalanı 27 Nisan‘da sona eren hafta için tanıdık bir tablo çiziyor. FIFA 19, No.3 ‘te, Red Dead Redemption 2 ise No.4’te güçlü grafik performansını sürdürüyor. 2. bölüm iki numarayı 5 numaraya kaydırıyor ve geçen hafta 1 numara, World War Z bu hafta 10 numaraya düşüyor.

Ancak bu haftanın 1 No ‘lu Günümüzün gözden geçirilmesinde 5/10 puan aldı. Kallie Plagge, “Days Gone ‘da birçok şey yaptım” dedi. “Her Freaker yuvasını yaktım; her pusu kampını temizledim; bisikletimi azami düzeye çıkardım; sadece birkaç tane isteğe bağlı ordu çıkardım. Sarah ile Deacon gibi, devam etmeyi sürdürdüm. Çünkü bir şeyler bulmayı umuyordum. Muhtemelen büyüleyici, tatmin edici veya etkileyici bir sonuç. Ama sonuçta, sadece hurdalar kazandım. ”

 

 

İngiltere ‘den Mortal Kombata 8/10 Puan!

 

Bu arada Mortal Kombat 11 incelemesi devam ederken, dövüş oyununa 8/10 ödül veriyor. Edmond Tran şöyle yazdı: “MK11 sadece seri hayranları ve Netherrealm’in adanmışları için bir netice değil, acımasız savaşçıların birbirlerini aptalca dövmelerini izlemekle ilgilenen herkes için dövüş oyunları dünyasına açılan bir kapı. Aerodinamik mekaniği harekete devam Beceri seviyeniz ne olursa olsun öfkeyle dövüşmek ve kapsamlı öğreticiler sizi nitty-gritty’yi kazmaya teşvik eder.En ilginç karakter ve oyun stillerinin farklı bir listesi vardır ve hikaye modu eğlenceli bir oyundur. – oyuncu içeriği ve ilerlemesi tamamen kırılmış gibi hissedebilir (en azından bu erken aşamada), ancak Mortal Kombat 11 önemli olduğu yerlere vuruyor. “

 

UKIE ve GFK Chart-Track izniyle, bu haftaki ilk 10 satış tablosunu okuyabilirsiniz. Bu tablonun dijital satış verilerini içermediğini ve bu nedenle tüm İngiltere oyun satışlarını temsil ettiği düşünülmemelidir.

 

  1. Days Gone
  2. Mortal Kombat 11
  3. FIFA 19
  4. Red Dead Redemption 2
  5. The Division 2
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Sekiro: Shadows Die Twice
  8. Forza Horizon 4
  9. New Super Mario Bros. U Deluxe
  10. World War Z