The Witcher: Monster Slayer Duyruldu(Ücretsiz) - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor!

e
sv

The Witcher: Monster Slayer Duyruldu(Ücretsiz)

avatar

Ahmet Bilal Yazıcı

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Ücretsiz mobil oyun olan The Witcher: Monster Slayer duruldu. Bu oyunun geliştiricisi ve yayıncısı konumunda olan Spokko aynı zaman da CD PROJEKT ailesinde barınıyor. Oyunun türü Artırılmış gerçeklik ve konuma dayalı bir RPG olacak.

 

Mobil Oyun The Witcher: Monster Slayer

The Witcher oyunları, kitapları ve son olarak da dizisi ile büyük bir kitleye ulaşmış ve bir o kadar da büyük bir üne kavuşmayı başarabilmişti. Bilgisayar oyunları ile başarıya ulaşan bu seri yeni bir oyuna daha kavuşuyor. Bu sefer mobil oyuncu kitlesine hitap edebilmek için geliştirilen The Witcher: Monster Slayer , oyuncuları Witcher’ın karanlık ve fantastik dünyasını artırılmış gerçeklik ile gerçek dünya da birer canavar avcısı yapmaya çalışıyor.

 

Witcher Olmak !

Konuma dayalı Rol yapma oyunu olarak bildiğimiz ve daha önceden bir kaç tanesine şahit olduğumuz oyun tarzı ile çıkacak. Gerçek dünyada gezmeyi, aynı zamanda canavarları avlamamızı ve Witcher dünyasını daha iyi tanımamızı temel alarak piyasaya sürülecek.

Oyunun yapımcılarından gelen açıklamada “Hazırlık daha güçlü düşmanları alt etmenin anahtarıdır, oyuncular da güçlü iksirler ve yağlar hazırlayacak, bombalar ve canavar yemleri üretecek ve artırılmış gerçeklikte karakterlerini bu canavarları kılıçtan geçirmeden ve mühürlemeden önce güçlendirecek.“ ifadeleri kullanıldı.

 

Tek İşimiz Canavar MI Kesmek ?

Sağlam grafiklere sahip olacak olan TW: Monster Slayer oyuncuların canavarlarla savaşırken aynı zamanda Witcher dünyasını tanımalarını istiyor.

Oyun sadece canavar bul ve öldür mantığıyla ilerlemeyeceğini belirten yapımcılar, ana oyun olarak bildiğimiz The Wicther serisindeki gibi zengin ve hikaye odaklı görevler barındırıyor. İnsanları gerçek bir canavar avcısı olmanın nasıl olduğunu göstermeye çalışan bu oyun, üzerine güzel düşünülmüş bir yapım olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

 

Oyunun Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Kolsuz Oyuncuyu kanalını Youtubeden takip etmeyi unutmayın arkadaşlar !

Bir önceki yazımız olan Samsung Telefonlarda Fortnite Nasıl Oynanır ? başlıklı makalemizde fortnite ve Samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli