The Outer Worlds: Peril on Gorgon Yeni Paketi Çıktı - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Roller Coaster Tycoon 3: Complete Edition PC Ve Switch İçin Geliyor

e
sv

The Outer Worlds: Peril on Gorgon Yeni Paketi Çıktı

avatar

Ömer Torun

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Outer Worlds: Peril on Gorgon

Geçtiğimiz senede en iyi oyunların içinden biri olarak dan yayınlanan. The Outer Worlds un hikaye ve macera tarzında genişleme paketi olan Peril on Gorgon satışa sunuldu. The Outer Worlds: Peril on Gorgon ile artık PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 ve Xbox One x de dahil olan platformlarda ve ayrıca tüm Xbox. önce cihazları ailesi olmak üzere vede Windows PC içinde çıktı. Obsidian firması ile Private Division firmalarının bu konu ile ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde duyruldu.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon Yeni Paketi Çıktı

The Outer Worlds: Peril on Gorgon yeni genişleme paketi Nintendo Switch için ise daha sonradan gelecek. The Outer Worlds: Peril on Gorgon isterseniz ayrı olarak yada istenme durumuna göre 2021 in ilk yarılarında satışa sürülecek. Ve ikinci set olan genişleme seti The Outer Worlds: Murder on Eridanos un da içinde bulunduğu The Outer Worlds Expansion Pass a ek parça olarak dan indirimli fiyat olarak sahip olabilirsiniz.

Outer Worlds 2019 da satışa sunulduğunda IGN den En iyi olan RPG Game Informer ile rol yapma oyunlarında en iyi rol yapma oyunu olarak ve Destructoid den Yılın Oyunu da dahil olarak dan birden fazla sayıda ödül kazandı.

The-Outer-Worlds-Peril-on-Gorgon-Yeni-Paketi-Çıktı

Peril on Gorgon, siz oyuncuları Gargon Asteroid’i araştırmaya başlayan şifreli mesajlar ile başlamaktadır. Ve uzak bilimsel bir tesis ve bir zamanlar işçi ve sağlığı verimliliğini çoğaltan çok modern mucize olan. Adrena-Time ile birlikte geliştirilmesi ile ön plana çıkan bir başarı merkezi olarak bilinmekteydi. Ancak aniden program ve açıklanamayan bir biçimde kapatıldı.

Spacer’s Choice şirketi en karanlık sırlar ve birinin arkasındaki bilinmeyen gerçeğe de ışık tutan gizli ipuçlarını da bir araya getirmek vede derin kanyonlarda, tüm işlevlerini kaybetmiş laboratuvarlarda vede terk edilmiş gizli araştırma tesisinde büyük maceralara atılmalısınız. Acaba The Outer Worlds: Peril on Gorgon ile neler bulacaksınız. Aşağıdan videoya da göz atabilirsiniz.

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Horizon Zero Dawn İçin Optimizasyon Güncellemesi Yayınlandı başlıklı makalemizde Güncelleme ve Horizon Zero Dawn hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli