The Long Dark Büyük İndirim Kısa Süreliğine - Kolsuz Oyuncu

The Long Dark Büyük İndirim Kısa Süreliğine

 

 

 

Bu tarz başlıkları yazmak hem bizim için önemli hem sizler için önemli bunun farkındayız. Bizlerde bolca indirimler olsun istiyoruz. Hem biz faydalanalım hem siz. Yine bu aralar sık sık ücretsiz oyunlardan bahsederken de sık sık indirimde olan oyunlardan bahsediyoruz. Steam de indirime giren bir başka oyun ise The Long Dark oldu. Oyunun kendisinden ve indiriminden bahsedelim.

 

 

The Long Dark

 

The Long Dark 22 eylül 2014 de Playstation 4, Xbox One, Linux, Mac OS, Windows platformlarında çıkışını yapmıştır. Geliştirici firma Hinterland Studio olan The Long Dark tek oyunculu bir oyun türüdür. Oyunu tasarımlarını ise Raphael van Lierop ile Alan Lawrance yapmıştır.

Oyun Jeomanyetik bir felaketin ardından donmuş vahşi bir doğayı keşfederken herkesin önceliği kendini düşünmesi olan keşif- hayatta kalma oyunudur. Oyun boyunca bir çok macera ve bir çok aksiyon ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Bir yaşam simülasyonunu andıran bu oyun sabrınızı ve hayatta kalmak için geliştirmeniz gereken taktiklerin önemini arttırıyor. Oyunun azımsanmayacak kadar büyük bir açık dünyasına sahip olması yapılabileceklerin sınırlarını bir bakıma ortadan kaldırıyor.

Popüler olmuş bir çok hayatta kalma oyunu gibi bir mantığa sahipken kendi tarzını oluşturmayı başarmış ve farklı bir konsept oluşturmuştur. Bu konsept ile çıkış zamanında bir çok ilgi görmüş ve çok fazla insanı kendine çekmiştir. Zombi yada başka gerçek üstü canlıları konu etmeden olabildiğince gerçekçiliğe yakın bir şekilde bir simülasyon yaşatmıştır.

 

 

%75 İNDİRİM İLE THE LONG DARK

 

Oyun bilgisayar platformu için Steam üzerinden edinebiliyorsunuz. Steam üzerinde satış fiyatı 50 TL olan oyun %75 indirim ile beraber 12,50 TL fiyatı ile ciddi bir indirim söz konusu oldu. Bir çok için ciddi bir indirim olduğunu düşünüyoruz. Özellikle fiyatı 50 TL olan bir oyuna uygulanmış indirim ile 12,50 TL olması ayrı bir güzellik olmuş durumda.

Eğer bir hayatta kalma oyunu bir simülasyonu arıyorsanız biz kolsuz oyuncu olarak kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz. Alınması değer bir oyun olan Long Dark indirimi 10 Mayısa kadar sürecek. Kısa bir süre olduğunu düşünürsek almak için çokta vaktiniz yok.

 

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye' de Oyun Ücretleri - İndirim başlıklı makalemizde indirim, oyun fiyatları ve oyun ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir