e
sv

The Last of Us 2 Oyunundan Yepyeni Haberler !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

the-last-of-us-2-oyunundan-yepyeni-haberler-2

The Last of Us 2 Oyunundan Yepyeni Haberler !

Almış olduğu inceleme puanları ve bununla birlikte elde etmiş olduğu satış rakamları yardımıyla gündemde olan The Last of Us 2, bir online mod eşliğinde güncellenecek. Bahsi geçen oyunun geliştirme kısmını üslenmiş olan Naughty Dog, bu modun oldukca oyunculu mod (multiplayer) ile karıştırılmaması gerektiğini belirtti.

 

The Last of Us 2 Oyunundan Yepyeni Haberler !

19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation 4 platformu için yayımlanan hayatta kalma oyunu, yeni bir çevrimiçi oyun seçeneğine sahip olacak. Bu mod şuan için “The Last of Us 2 Online Mod” olarak da adlandırılabiliyor.

Türkiye’de 499 TL karşılığında satılan bu yapım, ilk 72 saat arasında kendisinden 4 milyon adet sattırmayı başardı. Oyun dünyasının satışlar ile ilgili ayrıntıların bulunduğu listeyi gerçek anlamda altüst eden bu oyunun senaristi ve direktörü olan Neil Druckmann, bir kötü haber de verdi.

the-last-of-us-2-oyunundan-yepyeni-haberler-2

Druckmann, The Last of Us 2 için hangisi olduğu fark etmeyen bir indirilebilir içeriğin (DLC) hazırlanmayacağını duyurdu. Hatırlanacağı suretiyle 2013 yılında PlayStation 3 için yayımlanan The Last of Us, muhtelif içerik paketleri ile güncellenmişti.

Bahsettiğimiz DLC’ler, oyunculara Türkçesi sezonluk geçiş (season pass) adında bir geçiş ve sadece ücret karşılığında elde edilebilen bir sistem ile birlikte teslim edilmişti. Bunun dışında Neil Druckmann tarafınca kaleme alınan bir açıklamada şu laflara yer verildi:

the-last-of-us-2-oyunundan-yepyeni-haberler-1

“Ama ne yazık ki bu bahsi geçen projede ilk oyunda görülmüş olan oyuncu gruplarına yer vermeyeceğiz. Bu sebepten ötürü üstünde çalıştığımız ve size duyurmak için sabırsızlandığımız yeni çevrimiçi oyun modunu öteki fazlaca oyunculu oyun seçenekleri ile karıştırmayın.”

“Bu oyun modunun bilgileri üstünde çalışıyoruz. Oyuncuları bir biçimde öteki oyuncular ile bir araya getireceğiz sadece bu mod başkaları olmadan da ilerletilebilen çevrimiçi bir mod olabilir.”

the-last-of-us-2-oyunundan-yepyeni-haberler-3

Bu modun ne vakit piyasaya sürüleceği hemen hemen bilinmiyor. Amma ve lakin Naughty Dog şuan için bu bahsi geçen konu hakkında sessiz kalmayı ve projeleri üstünde yoğunlaşmayı tercih ediyor.

Son olarak bu iti ve kötü haberler için neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi bizlere ve okurlarımıza ulaştırabilirsiniz.

Youtube kanalımıza da göz atmayı unutmayınız. Buraya tıklayıp kanalımıza bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Last of Us 2 Oyununa Sahip Olan Kişi Sayısı ! başlıklı makalemizde The Last of Us 2, The Last of Us 2 Kişi Sayısı ve The Last of Us 2 Oyununu Oynayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Last of Us 2 Oyununa Sahip Olan Kişi Sayısı !