Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

The Division 2 Beklentileri Karşıladı mı?

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

BEKLENTİLER TUHAF, The Division AYNI

 

The Division ’ın ilk oyunu Ubisoft tarafından ilk duyurulduğunda oyuncu kitleleri büyük beklentilere girdi. Oyun haberleri gündeminde bu beklentiler oyun duyurulduğunda bizlere anlatılan ve gösterilen şeyler sayesinde oluştu. Bu oyun dünyasının çoğu oyunda yaşadığı ve biz oyuncular için gayet normal olan bir şey.  Ancak bazı kesimler de oyunun kötü olacağını 2-3 saat oynadıktan sonra kendini tekrar eden ve sadece loot peşinde koşup, amaçsızca bir biçimde, gelen düşmanlara ateş edeceğimiz bir oyun olacağını söylediler. Ve yüksek oranlarda haklı çıktılar. The Division ’ın ilk oyunu gerçekten 2-3 saatlik oynanıştan sonra kendini tekrar eden, aynı mekanlarda aynı anlamsız görevleri yaptığımız bir oyuna dönüşüyordu. Tek bir amaç vardı, daha iyi ekipman sahibi olmak. Ve aslında hepsi bu. Ancak The Division 2 ile beraber bu ismin okları yukarıya dönmeye başlamış durumda.

 

 

THE DIVISON 2 OLTAYI TUTTURMUŞ

 

The Division 2 duyurulduğundan beri aynı endişe söz konusuydu. “İlk oyun gibi olacak, aynı şeyleri tekrar yaptığımız sıkıcı bir oyun olacak” diyen oyuncu sayısı artık bir hayli fazlaydı. Çünkü ilk oyundan sonra inanan pek insan kalmamıştı. Ancak Ubisoft klasik reklam taktiğini yaparak bizleri yine şaşırttı. Watch Dogs 2 ’de yaptıkları gibi oyuncuları hiç beklentiye sokmadılar. Büyük pazarlamalar yapılmadı. Ubisoft sadece oyununu yaptı. Ve bu sebeple de beklentiler yok. Baya yok. Ancak oyunda bir değişim var!

 

EE ? BU AYNI OYUN ?

 

Evet aslında bu aynı oyun. Grafikleri güzelleşmiş, çözünürlüğü arttırılmış. Optimizasyon güzel yapılmış falan filan. Evet aynı oyun, derken insanlar bunları kastediyorlar. Bu görünüşte aynı ama içindeki minik hareketlerle afacanlıkları olan bir oyun. Öncelikle diğer oyunda oyuncuların şikayet ettiği hiçbir problem yok. Kendini tekrar eden görevler çok çok az. Aynı mekanda 2’den fazla bulunmanız çok zor. Görevler amaçsız ve ruhsuz değil. Kısacası ilk oyundaki tüm şikayetler var ya, heh, Ubisoft apartman yöneticisi gibi hepsine bakıp “Tamam efendim hallediyorum” deyip bu oyunu çıkartmış. Aslında bu oyun, The Division 1 ’in updateli versiyonu. Bide Graphicpack. Ee biz niye o kadar para verdik diyorsanız, Ubisoft bu, üstüne düştüğü her şeyin bedelini alıyor. Değmese bile. Evet bitirirken de söylemiş olayım. O fiyata değmez be!

 

Oyunu satın almak için Ubisoft mağazına gitmek üzereye buraya tıklayın.

Bir önceki yazımız olan EPIC GAMES POPÜLER ÇOCUK OLMAYA DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizde epic games, epic store ve playstation hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli