Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Tannenberg Oyunu PS 4 ve Xbox One Konsollarına Geliyor

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

tannenberg-oyunu-ps-4-ve-xbox-one-konsollarina-geliyor-1

Tannenberg Oyunu PS 4 ve Xbox One Konsollarına Geliyor

Blackmill Games tarafından geliştirilen ve M2H tarafından yayınlanan FPS oyunu Tannenberg, 24 Temmuz’da PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geliyor.
Yayıncı M2H ve geliştirici Blackmill Games, daha ilkin Steam platformunda yayınlanan FPS oyunu Tannenberg’ün 24 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacağını duyurdu.

 

 

Tannenberg Oyunu PS 4 ve Xbox One Konsollarına Geliyor

Bu tarihsel oyun, Doğu Cephesi’nin gölleri, ormanları, dağları ve karlı platolarında geçiyor ve tarihin en ikonik kuşatma savaşlarından önde gelen 1914’teki Tannenberg Muharebesi’nden ilham alıyor. Oyunda Rus Frontovik ve Kazak timleri ile Romenler tarafınca cenk meydanına getirilen ve gerçeğine yakın modellenmiş ekipman ile başa çıkmakta uzmanlaşabilecek ya da İttifak Güçleri’ne katılarak Avusturya-Macaristan K.U.K. Timi, Alman Piyadeleri ve Bulgarlar’ın yanında savaşabileceğiz.

tannenberg-oyunu-ps-4-ve-xbox-one-konsollarina-geliyor-2

Blackmill Games tarafınca geliştirilen ve M2H tarafından gösterilen FPS oyunu Tannenberg, 24 Temmuz’da PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geliyor. 64 oyuncunun muharebe meydanında her biri değişik stratejik avantaj getirecek kilit sektörlerin kontrolünü sağlamak için savaşmasıyla birlikte; Tannenberg, 1. Dünya Savaşı’nda Doğu Cephesi’nin büyük muharebelerini yine hayata döndürüyor. Rus İmparatorluğu, Almanya ve onların müttefikleri, ilk kişi nişancı (FPS) oyuncularına ve tarih hayranlarına yepyeni bir deneyim sunuyor.

Sorunsuz bir oldukca oyunculu deneyim sağlamak için konsollar için optimize edilen oyunun manevra modunda 20 bot’a kadar 40 oyuncu yüz yüze gelecek. Geliştirici ekip oyunun PlayStation 4 Pro tarafından sunulan olanaklardan yararlanması ve Xbox One’da Xbox One X Enhanced standartlarını karşılaması için ekstra gayret sarf edildiğini belirtti.

Geliştirici ekibin kurucu ortaklarından Mike Hergaarden oyunla ilgili “İlk Verdun konsolunun piyasaya sürülmesinden sonra topluluk geri bildirimlerini takiben, başlıklarımızın tüm konsol sürümlerini evde ele almaya karar verdik – bu, Verdun’un son felaketi ile başladı . Bu bize Xbox One ve PlayStation 4 için kullanıcı arayüzünü, grafikleri ve kontrolleri optimize etme konusunda kıymetli bir deneyim sağladı. Oyunculardan oldukça olumlu geri bildirimler aldık. Tannenberg’in konsol versiyonu için en başından beri kendimiz yaptık.” ifadelerinde bulundu.

Son olarak oyunun konsollar için gösterilen duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek başlıklı makalemizde Call of Duty Warzone, Call of Duty: Warzone Destek ve Warzone hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli