Stela, Nintendo Switch ve PC için Geliyor - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Korku Oyunu Othercide Çıkış tarihi

e
sv

Stela, Nintendo Switch ve PC için Geliyor

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir çok oyun PC ye çıkarken, Nintendo Switch’e de çıkıyor. Nintendo üzerinde oyun sıkıntısı çekmiyor olmamız çok güzel. Sonuçta böyle bir konsola, iyi bir para verdikten sonra oyunsuz kalmak istemeyiz. Bu sefer yeni gelen oyun ise önceden Xbox ve Apple Arcade çıkmıştı. Stela, Nintendo Switch ve PC’ye çıkıyor.

 

SkyBox Labs tarafından geliştirilen ve yayınlanan Stela, ekim ayında çıkmıştı. Oyun şimdi ise 13 Mart’ta PC ve Nintendo Switch için geliyor. Ne yalan söyleyelim bu haber bizi çok sevindirdi. Konsola sahip olmasak da bol bol oyun olması güzel.

 

Stela, Nintendo Switch ve PC’ye geliyor

Bağımsız yapımcı SkyBox Labs tarafından yapılan oyun Ekim ayından sonra 13 Mart’ta Nintendo ve PC’ye geliyor. PC tarafına çıkıyor olması alıştığımız bir durum. Eğer PlayStation’a özel bir oyun değilse bir çok oyun zaten PC’ye çıkıyor yada bu ortamda bazı programlarla oynayabiliyoruz. Ancak Nintendo konsoluna da ekstra çıkıyor olması, konsol sahipleri için oyun sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Oyunun PC ve Nintendo Switch’e çıkması gelişi güzel olmadı elbet de. SkyBox Labs kurucu ortağı Shyang Kong “Oyunculardan çok fazla geri dönüş aldık. Oyunun hali hazırda çıktığı platformlar dışında yeni platformlara da çıkartmak ve hikayesini geliştirmek için çabaladık. Eğer oyunu bir defa deneyim ettiyseniz bir kez daha oynamak isteyeceksiniz. Eğer hiç oynamadıysanız, oynamanız için mükemmel hale getirdik.” açıklamasını yaptı.

Oyun yalnızca SkyBox Labs tarafından değil ortak bir şekilde Halo Infinite ile birlikte yapıldı. Oyun müzikleri, atmosferi, yaratıkları ve bulmacaları ile güzel bir yapı olmuş durumda. Atmosferi dikkat çekici başka bir unsur.

İhtiyacı olan sistem gereksinimlerine gelecek olursak. Stela, 4GB RAM ve 64 bit işletim sistemine ve çok iyi olmayan i5 bir işlemci ile oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun Steam mağazasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı başlıklı makalemizde switch lite hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli