Steam Yaz İndirimi

Steam milyonların oyun oynadığı ve satın aldığı büyük bir platformdur. Böyle büyük bir platform da tabi ki indirim zamanları büyük ilgi başlıyor. Bu indirim zamanlarını öğrenmek oyuncular için büyük bir bilgi oluyor. Önümüzde Yaz indirimi bulunuyor. Doğal olarak her oyuncunun aklında bir soru oluşuyor, Steam yaz indirimi ne zaman?

 

Steam Yaz İndirimi

 

Bundan önce yazdığımız steam indirimleri ne zaman olur konu altında da belirttiğimiz süre içerisinde tahminimiz kısmen tuttu. O yazımızda da belirttiğimiz gibi mayıs ayından sonra yaz indirimi olarak bir indirim beklediğimizi belirtmiştik. Nitekim o indirim tarihi sızdırıldı. Steam indirimleri hakkında yazdığımız içeriğe ulaşmak için;

Steam İndirimleri Ne Zaman Olur?

Başlıklar1 2017 Yılı Steam indirimleri2 2018 Yılı Steam indirimleri3 2019 Yılı Steam İndirimleri Oyun dünyasında binlerce oyun olmasından dolayı her oyunu alabilmek...

 

 

Peki tarih ne zaman?

 

Steam indirimi tarihi kesin olarak steam tarafından açıklanmadı. Sızdırılan bilgilere göre steam indirim tarihi 25 haziranda başlayacak. Her zaman olduğu gibi en kapsamlı çoğu oyunu kapsayan indirimler olacak. İndirim 5 temmuz ‘a kadar süreceği yine sızdırılan bilgiler arasında.

 

 

Oyunlar ne kadar indirim alır?

 

Hangi oyunların ve ne kadar indirim uygulanacağı tamamen bizim tahminlerimiz. Aşağıda belirteceğimiz bazı popüler oyunların ve indirimlerini bundan önceki indirimlerde uygulananlar kadar tahmin edeceğiz. Kesinlik bilgisi yoktur ve bu bilgiler sızdırılan bilgiler arasında değildir.

  1.  GTA5 – İndirimsiz Fiyatı 169 TL – İndirim %59 – İndirimli Fiyatı 69 TL
  2. Assassins Creed Odyssey – İndirimsiz Fiyatı 309 TL – İndirim %50 – İndirimli Fiyatı 154 TL
  3. Assassins Creed Origins – İndirimsiz Fiyatı 309 TL – İndirim %61 – İndirimli Fiyatı 120,51 TL
  4. Euro Truck Simulator 2 – İndirimsiz Fiyatı 39 TL – İndirim %80 – İndirimli Fiyatı 7,80 TL
  5. Rocket League – İndirimsiz Fiyatı 31 TL – İndirim %60 – İndirimli Fiyatı 12,40 TL,

Bu oyunlar gelecek olan indirimler ile olacak güncel fiyatları tamamen bizim tahminimiz. Bu şekilde olabilirken daha fazla indirimde gelebilir daha az indirimde uygulanabilir. Tamamen Steam platformunun o gün gelecek indirimlerine bağlı.

 

Kolsuz Oyuncu olarak sizler ile sızdırılmış indirim tarihlerini paylaştık. Umuyoruz ki oyuncuları memnun eden ve herkesin cebine faydası olacak güzel indirimler sunulur. Almak istediğiniz oyunlar var ise 25 Haziranı bekleyebilirsiniz. Para biriktirilmeye başlansın.