Steam ’deki 3 Türk Oyunu

 

 

Binlerce oyunun bulunduğu Steam platformunda elbet de az da olsa Türk oyunları da var. Gönül ister ki yüzlerce Türk oyunu olsun ve bizde bu tarz içeriklerden çok daha fazla oluşturalım. Umarım bir gün oda olur diyoruz ve sizler için listelediğimiz steam ‘deki 3 türk oyunu gösteriyoruz. Bu oyunlar henüz sizler için seçtiğimiz oynayabileceğiniz ve şu aralar popüler olan oyunlardır.

 

 

Mount & Blade: Warband

 

 

Kalradya adındaki bir ülkede,kendimizi içinde bulunduğumuz kervan ile bir şehre atarız. Sonra öyle olaylar olur ki 20 saat sonra Kral olmuşsunuz.

Warband; Karakterinizi oluşturup,size verdiği seçenekler doğrultusunda kalradya topraklarında hak iddiası peşinde savaş peşinde koştuğunuz bir oyun.Köyleri gezip asker topladığınız,kalelere gidip erzak aldığınız,haydutları öldürüp bölgedeki ticareti yükselttiğiniz bir oyun.

Oyunun 2 oynanış stili var.Biri harita üzerinde.Diğeri ise tps görüş açısında kılıçla okla milleti deşip doğradığımız.Enteresan tabirler kullanıp Mountand Blade ’i böyle açıklamak haksızlık olsa da genel olarak böyle bir oynanış bilgisi verebiliriz.

Grafikler konusunda oyun zamanına göre geri kalmış bir oyun.Kendisinden 1 yıl sonra gelen Skyrim çıtayı yükselttiği için oyunun grafikleri maalesef dönemine göre kötü kalıyor. Oyunu steam üzerinden almak için tıklayın.

Oyun steam ‘de 29,99 TL

 

 

Monochroma

 

 

Atmosfer denilince aslında aklımıza hep renk tonları sesler gelir.İşte doğru gelmiş gayet aklımıza.

1950 ’lerin alternatif dünyasında,büyük bir teknoloji şirketi insanlara evde ve iş yerlerinde yardım etmesi için bir robot tasarladığını duyurur.Uçurtma uçurmak için evden çıkan iki kardeşin küçüğünün sakatlanması ile eğlence biter.Yağmur bastırır ve zavallı iki çocuk bir depoya saklanmak zorunda kalır.Girdikleri depoda bu büyük şirket ve onların robotları hakkında görmemeleri gereken kötü bir olaya tanık olurlar.Bu güçsüz çelimsiz çocukların bir şekilde hayatta kalması gerekir.(!)Bunun için ise zekalarını kullanmaları gerekmektedir.

Atmosfer bu oyunun her yerinde.O karanlık tonlarda iliklerinize kadar hissedeceğiniz inanılmaz duygular var. Steam üzerinden almak için tıklayın.

Oyun Steam ‘de 31 TL

 

 

Zula

 

 

Türk ’ler tarafından yapılmış en popüler First Person Shooter oyun.Elimize tüfeğimizi,tabancamızı, bıçağımızı ve bombamızı alıp yola koyuluyoruz.Yola koyuluyoruz dediysem lafın gelişi.Oyna’ya basıp lobiye girmeyi bekliyoruz.Lobiye girdikten sonra düşmanları katledip puanları kazanıyoruz.Kazandığımız puanlar ile yeni silahlar ve ekipmanlar alıyoruz.Böylelikle İnternet kafenizin popüler çocuğu olabilirsiniz.Birde Wolfteam oynarsanız oldu bu iş.Hadi Kolay Gelsin. Oyuna steam üzerinden erişmek için tıklayın.

Oyun Steam ‘de Bedava

 

 

Bir önceki yazımız olan VALVE BÜYÜK GELMEYİ AMAÇLIYOR! başlıklı makalemizde index, Valve ve VR hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478