Steam 2020 Yaz İndirimleri Açığa Çıktı !

Steam 2020 yaz indirimleri tarihi Twitter üzerinden sızdırıldı. Milyonlarca oyuncunun beklediği tarih belli oldu. Bilindiği üzere yaz indirimleri diğer indirimler gibi gelenek haline gelmişti.

Oyun satış platformları içinde en fazlaca kullanılanlar içinde yer edinen Steam, oyun alışverişinde öncü durumda. Platform yaptığı indirimlerle de aktörleri kendisine çekmeyi başarıyor.

Doom Eternal DLC Oyununun Fotoğrafları Çıktı !

Doom Eternal DLC Oyununun Fotoğrafları Çıktı ! ; Doom Eternal oyun içi sahneler, oyunun Twitter hesabı vasıtasıyla paylaşıldı. Bathesda Softwork ve bununla beraber id...

Steam 2020 Gelecek Olan Yaz İndirimlerinin Tarihi Belirlendi !

Steam anane haline gelen indirimlere devam ediyor. Salgın önlemleri kapsamında evde olunan ve daha fazlaca oynanan bugünlerde oyuncuları sevindirecek haber geldi. Platform tarafınca belirlenen yaz indirimleri tarihi sızdırıldı. Planlara göre indirim haziran ayının nihayetinde oyuncularla buluşacak.

Bu sene de indirimlerin hangi tarihler içinde yapılacağı sızdırılmış oldu. Gelenek olan indirim günlerinde, tarih sızması da töre haline gelmişti. Ortaya çıkan bilgilere bakılırsa Steam 2020 yaz indirimleri 25 Haziran ve 9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Geçen sene meydana getirilen yaz indirimleri de aynı tarihte gerçekleşmişti. Bu da platformun, indirimleri aynı tarihte yapmak istediğini ortaya çıkardı.

Steam-2020-Yaz-İndirimleri

Önümüzdeki haziran sonu gerçekleşecek olan indirimler platformun en büyük ve kapsamlı indirimi olarak biliniyor. Geçtiğimiz kış aylarında da indirim yapılmıştı ancak gelecek tenzilat daha büyük olacak.

İndirim döneminde öne çıkan oyunların indirim alıp almayacağı, alırlarsa da ne kadar tenzilat alacakları merak konusu.

 

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Steam 2020 Yaz İndirimleri Açığa Çıktı ! ‘ isimli yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorumlamayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Xbox Series X ile PlayStation 5 Konsollarından Kötü Haber ! başlıklı makalemizde playstation 5, PlayStation 5 Çıkacağı Tarih Değişti ve PlayStation 5 Çıkış Tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478