Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Fragman! - Kolsuz Oyuncu

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Fragman!

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Geliştiricisi Cl Games olan vede yayınlayacak olan Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunundan ilk kareler sızdırıldı. Ortalama bir dakika olan bu tanıtım videosunda Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ile ilgili çok da bilgi vermemiş olsalar da. Çıkış yapacağı tarih ile ilgili birtakım gecikmeler yaşanabileceğini işaret etmekte diyebiliriz.

Sniper-Ghost-Warrior-Contracts-2-Fragman!

Geliştirici ekip Cl Games Sniper Ghost Warrior Contracts 2’yi bu senenin sonbaharında yayınlamayı planlıyordu. Tabi sızdırılmış bu tanıtım videosuna göz attığımızda ise herhangi bir yayın tarihi içermediğini görmekteyiz. Fragmanda ise bunun yerine Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunun yakın zamanda çıkacağını söylemekte. Tabi bir yandan fragmanda ise sadece PlayStation 4’ün logosu da görülmekte. Bu sebeple Xbox One ve PC sürümlerinin ise PlayStation 4 sürümden çok daha geç çıkacağını da söyleyebiliriz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Fragman Oyunundan İlk Fragman

CEO su Marek Tyminski vede kurucusu Cl Games ile Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ile ilgili tüm hızımız ile çalışmaktayız diye belirtiyorlar. Ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nin çıkış tarihini şuan için duyurmak çok erken olur ancak bu sene çıkabilecek olmasını da göz artı etmiyoruz denildi. Bu seriyi oluşturmamız için oldukça deneyimli çalışanlar ile çalışmaktayız diyede ayrıca belirtti. Ve bu neden ile de bir sonra çıkacak olan oyunda çalışmalar da öngörülebilir.

Herhangi bir şey planlandığı gibi gitmiyor ise düzenli olarak yeni planlar yapmak vede buna göre tepki vermek ise dahada kolaydır. Hem bu serinin hayranlarını hem de yeni kullanıcıları teşvik edebilmek için oldukça büyük bir oyun hazırlamaktayız. Burada ise serinin bir önceki olan oyununa nazaran birden fazla yeni geliştirme ile sunacağız.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunu ise tamamen yepyeni bir hikayeyi konu olarak sunacak. Serinin bir önceki oyununa göre ise düşük bütçemiz olsa da her şey’e rağmen oyunumuzu hem konsollar hem PC platformu için piyasaya sunacağız. Tüm seride olan oyunların düzenli bir biçimde piyasaya sürülmesi ile pazarlama giderleri de kısmen azaltmış olabileceğiz. İfadelerini açıkladılar. Videoyu aşağıya bırakıyorum oradan bakabilirsiniz.

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan İkinci Dünya Savaşı Temalı Oyunlar | NEIN! SOLDAT! başlıklı makalemizde 2. Dünya Savaşı Temalı Oyunlar ve Temalı Oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir