Samsung Telefonlarda Fortnite Nasıl Oynanır ? - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Epic Games’in Gelecek Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

e
sv

Samsung Telefonlarda Fortnite Nasıl Oynanır ?

avatar

Ömer Torun

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Fortnite İlginç Detaylar

Fortine’ın telefonlardan kaldırınca oyuncular tarafından büyük tepkiler gördü ve gündeme geldi. Fortine gerek App Store gerek de Play store şirketleri tarafından incelenip şirket politikalarını ihlal ı sonucu sebebi ile kaldırdığını herkes zaten biliyor. Ama sonra oyun her ne kadar App Store ve Play store dan kaldırsa da oyunu telefonundan silmeyen vatandaşlar telefonlarında Fortnite yüklü olduğunu fark edince Fortnite yüklü olduğu için telefonlarını yüksek fiyatlara satışa koydular. Ve Samsung güzel bir duyuruda bulundu.Samsung marka telefonlarda Fortinite oynamanın geçerli olduğu belirtildi.

Samsung Telefonlarda Fortnite Nasıl Oynanır

Bu olayların bu kadar gündemde olmasının başlıca sebebi, Epic Games imzalı Fortnite’ın popüler oyunları içerisinde yer almış olmasından dolayıdır. Şu sıralar sosyal mecraların ve de medyanın da gündeminde yer alınan konunun her geçen zaman içerisinde gelişmekte olduğu nun haberleri ile geçiyor olması diyebiliriz aslında.

Onca yasaklara rağmen Fortnite’ın Galaxy mağazası ile telefonlara indirilebiliyor olması da oyuncular açısından gayet güzel bir haber olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Samsung akıllı telefonların kullanıcıları Battle Royale oyunu olan Fortnite Samsung Galaxy Store den indirilebilir olduğunu da ayrıca Fortnite oyuncularına duyurdu. Ve üstüne üstelik Fortnite oyuncularını indirimler de bekliyor.

Epic games şirketi yaptığı büyük açıklamada Samsung Galaxy akıllı telefonlarında Galaxy Store üzerinden Epic Gamesi indirerek Fortnite Mega Drop ile birlikte %20 lere kadar olan indirimleri de oyunculara müjdelemiş oldu.

Samsung Telefonlarda Fortnite keyfini çıkarın!

Kolsuz Oyuncu Youtube Kanalını Takip Etmeyi Unutmayın Arkadaşlar!

Bir önceki yazımız olan Tedavi Yapma Oyunu FDA Tarafından Onaylandı ! başlıklı makalemizde FDA, İOS ve Tedavi Oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli