Rocket League'den Müjde! Rocket League Ücretsiz! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Crysis Remastered’ın Sistem Gereksinimleri Duyruldu

e
sv

Rocket League’den Müjde! Rocket League Ücretsiz!

avatar

Ahmet Bilal Yazıcı

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League 2015 yılında karşımıza çıkmıştı. Oyunu Epic Games almasından sonra 2020 yılı içerisinde ücretsiz olacağı müjdesi gelmişti. Şimdi ise Rocket League’den Playstation Kullanıcılarına Müjde geldi.

Rocket League çok yakın zamanda güncelleme alarak PlayStation 4 ve Nintendo Switch sahipleri içinde artık çevrimiçi üyeliğe gereksinim duyulmayacak.

 

 

Rocket League Ücretsiz.

7  Temmuz 2015 de raflardaki yerini alan Rocket League oyunu oyuncular tarafından bir hayli sevildi. Oyunun geliştiricisi Psyonix, Epic Games taarfından satın alınmasından sonra ücretsiz olacağı söylenmişti. Epic Games yine yapacağını yapıyor. PlayStation 4 kullanıcıları bu oyunu oynayabilmesi için PS Plus aboneliği gerekmekteydi. Yakın zamanda güncelleme alarak PlayStation 4 sahipleri PS Plus aboneliği olmadan bu oyunu oynayabilecekler. Nintendo Switch içinde herhangi bir çevrimiçi abonelik gerektirmeyeceği geliştiriciler tarafından söylendi. Böylelikle para vererek oynayan tek taraf Xbox tarafı oldu.

Xbox Kullanıcıları İnsan Değil mi ?

Malesef Xbox için herhangi bir güncelleme bulunmuyor. Oyunun geliştiricisi Psyonix Rocket League’nin gerçekten de tamamen ücretsiz oynanabilmesini istiyor. Xbox konusuyla ilgili ellerinden şuanlık hiç bir şey gelmemekte. Oyunun Xbox kullanıcıları için ücretsiz olabilmesi tamamen Xbox’ın insafına kalmış durumda. Rocket League’yi Xbox konsolunda oynayabilmeniz için Xbox Live Gold aboneliği almanız gerekiyor. Ücretsiz oyuna girebilmek için ücret ödeyerek abonelik almakta biraz saçma. Rocket League Ücretsiz oluşu ile beraber artık arkadaşlarınız ile kapışmak çok daha kolay olacak!

Kolsuz Oyuncu Youtube Kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

kadıköy medyum

Bir önceki yazımız olan PlayStation 5'in 2 TB'lık Sürümü, Şok Fiyatıyla Karşınızda başlıklı makalemizde playstation 5 ve Sony hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli