e
sv

Riot Games Şirketi Yepyeni İndirimleri Açıkladı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Riot-Games-Şirketi-Yepyeni-İndirimleri-Açıkladı

Riot Games Şirketi Yepyeni İndirimleri Açıkladı !

Riot Games şirketi parasız MOBA oyunu League of Legends’a ebedi kapsüller, indirimler ve güncellemeler oldukca yakında geliyor. Detaylar haberimizde!
Riot Games tarafınca geliştirilen ve gösterilen MOBA türünün sevilen örneklerinden League of Legends’a ebedi kapsüller, indirimler ve güncellemeler fazlaca yakında geliyor. Gelecek güncelleme ile birlikte her sürem başı bir ebedi serisi yayınlanacak. Oyuncular etkinlik görevlerini tamamlayarak ve dereceli sıralarda yükselerek ücretsiz olarak sonsuz kapsüller kazanabilecek. Aralarında sonsuz ifadelerinin, sezonluk rekorlarının ve fazlaca daha fazlasının bulunmuş olduğu yeni ebedi özellikleri ileride çıkacak serilerle beraber gelecek.

 

 

Riot Games Şirketi Yepyeni İndirimleri Açıkladı !

Öncelikli olarak, gelmesi planlanan tüm ebediler düzenli bir seri halinde gelecek. Demek istediğim 2. Seri, 2021’in Ocak ayında bütün şampiyonlar için çıkacak. Bununla beraber ebedilerde de aynı şekilde şampiyon ve kostümlere benzer indirimler olacak. Yeni ebediler indirimleriyle birlikte gelecek.

• Bir seri çıktıktan 3 ay sonra, seri kartı 2 haftalığına 0 indirimli alınabilecek.

• Yeni bir seri çıktığında, eski seri kartları 2 haftalığına ` indirimli alınabilecek.

Riot-Games-Şirketi-Yepyeni-İndirimleri-Açıkladı

Riot Games, ebedi kapsüller ve indirimleri ile alakalı yeni detaylar paylaştı

Riot Games, oyunu oynayarak kazanabileceğiz sonsuz kapsüller ile alakalı birtakım bilgiler paylaştı. Oyun severler dostlarımız etkinlikler esnasında görevleri tamamlamaya çalışarak, dördüncü hiyerarşi bir dereceli mevsim ödülü açarak yada bir sezon sırasında şanlı kostüm kazanarak yalnızca RP karşılığında alınabilecek sonsuz setlerine ilişkin set kristallerinin bulunduğu bir ebedi kapsülü alabilecek.

Ebedi kapsüllerini ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz ilk faaliyet bir sonraki yaz etkinliği olacak. Etkinliğin vazife zincirinin sonlarındaki bedelsiz görevi tamamlayarak bir adet ebedi kapsülü kazana bileceksiniz. 2020 yılındaki sezonun 3’üncü kısım mevsiminden itibaren, her mevsim 750 mevsim puanı kazanarak bir sonsuz kapsülü alabileceksiniz. Ve son olarak (sezonu Altın yada üstünde bitirerek) sezonun şanlı kostümünü almaya hak kazanan oyuncular, şanlı kostümün yanı sıra o şampiyona hususi bir sonsuz seti de kazanacak.

Yeni Ebedi Özellikleri

Bunun yanında birde ebedilerini sergilemek isteyen oyuncular için bir takım yeni özellikler de gelecek. 2021’in Ocak ayında çıkacak 2. Seri ile beraber oyuna eklenecek yeni ebedi özelliklerinden ikisi şunlar olacak.

• Özel olarak gelen Ebedi İfadesi – En sevdiğiniz şampiyonda açmayı başardığınız bir ebediden gurur mu duyuyorsunuz? O vakit dilediğiniz şeklinde hava atabilirsiniz.

• Her Ebedi için Sezonluk Rekor – Her sürem yeni bir sonsuz rekoru kırın.

Son olarak yayınlanan yeni güncellemeler hakkındaki neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Bir önceki yazımız olan The Last of Us 2 Oyununa Verilen Puanlar Şaşırttı başlıklı makalemizde The Last of Us 2, The Last of Us 2 oyunu ve The Last of Us 2 Puan hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Coronavirus Quarantine Simulator Oyunu Çıktı !