e
sv

PUBG Mobile Testi Galaxy S20 Plus İle Note 8 Pro Arasında !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Testi Galaxy S20 Plus İle Note 8 Pro Arasında ! ;

Galaxy S20 serisi için oldukça fazla şey söylendi. Olumlu ve olumsuz yapılan bütün eleştiriler değerlendirildiği zaman S20 ailesinin her anlamda beklentilerin altında kalmış olduğu görülüyor. Hatta öyle ki geçen gün Samsung, S20 serisinin üretim sayısını yenilemek için yeni adımlar attı. Yine de telefonun performansı bir diğer başka telefonlar ile kıyaslanmakta. Redmi Note 8 Pro ile oyun performansı testine girmiş olan Galaxy S20 Plus sizce bundan nasıl çıkmış olabilir?

PUBG Mobile Testi Galaxy S20 Plus İle Note 8 Pro Arasında !

Galaxy S20 Plus ve Note 8 Pro oyun performansı noktasında yüz yüze getirildi. Yayımladığı mukayese videoları ile gündeme gelen Chong Liu yeni bir video yayımladı.

S20 Plus ve Note 8 Pro için oyun performansı karşılaştırması meydana getiren Liu, Exynos 990 destekli S20 Plus ve Helio G90T destekli Redmi Note 8 Pro ile 10 dakika süresince PUBG Mobile oynuyor. Fps performansını ortaya döken bu karşılaştırmaya gore Galaxy S20 Plus 20 dakikalık aktif oyun oynamada 35 fps’e kadar düşerek şaşırtıyor.

 

 

Samsung Galaxy S20 cihazındaki Exynos 990 ile beklenenin biraz altında kalmaya devam ediyor. MediaTek Helio G90T destekli olan Redmi Note 8 Pro cihazı ile oyun karşılaştırması videosunda, Exynos 990 destekleyen Galaxy S20, parlak zeka telefonlarında oyun oynamayı seven oyun severler için ilk seçenek olmayacak benzer biçimde duruyor.

Telefonun oyun performansının eleştirilmesinde en büyük etken şüphesiz ki fiyatı. Redmi Note 8 Pro ile kıyaslandığı zaman çok daha yüksek bir oyun performansı sunması beklenmiş olan Samsung S20 Plus‘ın neredeyse 5 kat ayrım eden fiyatı kafaların karışmasına neden oluyor. Karşılaştırma videosu ile sizi baş başa bırakıyoruz. Kararı siz verin.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

PUBG Mobile Testi Galaxy S20 Plus İle Note 8 Pro Arasında ! ‘ isimli yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorumlamayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Beklenen Özellik Pokemon GO Mobile geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nintendo Wii Kodları Piyasaya Sızdırıldı !