e
sv

PUBG Mobile Oyunundaki Tartışmalı Mod Geri Döndü !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Oyunundaki Tartışmalı Mod Geri Döndü !

PUBG Mobile Oyunundaki Tartışmalı Mod Geri Döndü !

Müslüman dininde bulunan oyuncular tarafınca epeyce tepki görünce modunu birkaç günde geri çeken Tencent, yeni bir hamle ile tekrar gündeme geldi. PUBG Mobile oyununun Gizemli Orman Modunun yepyeni versiyonu ile bizlerle karşı karşıya kalmış durumda.

 

PUBG Mobile Oyunundaki Tartışmalı Mod Geri Döndü !

Tartışmalı oyun modu Gizemli Orman Modunun 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyunda yer alan puta tapma ritüelinin eleştirilmesinin ardından kaldırılan oyun modu, bu ritüelin kaldırılmasıyla yine oyuncuların karşısına çıktı.

Puta tapıldığı vakit armağan olarak verilen totemler yerine eşya kutularını oyuna ekleyen Tencent, bu ritüeli de tamamen kaldırdı. Bu tapınma yapılan yerin oyunda direkt kutulara gidip envanterlerinde bulunan eşyaları aktif etme eylemleri eklendi. Orman Macerası olarak da adlandırılmış olan bu oyun modu şu an itibariyle klasik Sanhok haritasına girmiş olan kullanıcılar tarafınca oynanabiliyor.

Oyun modu Sanhok ormanlarına birçok ilgi çekici özellik ekliyor. Eşya kasaları dışındaözel efektler elde etmek için tüketilebilecek hususi orman yemekleri haritaya dağınık halde yerleştirilmiş. Bunların haricinde sıcak hava balonu şeklinde yeni bir vasıta da oyunseverler için eklendi. Oyuncular bunu savaş alanında gezinmek için kullanabiliyorlar.

Youtube kanalımıza göz atıp, kanalda bulunan videoları beğenmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Riot Games Şirketi Yepyeni İndirimleri Açıkladı ! başlıklı makalemizde League of Legends, Riot Games ve Riot Games İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Riot Games Şirketi Yepyeni İndirimleri Açıkladı !