PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Oyunundaki Put Meselesi Çözüldü !

e
sv

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı !

PUBG Mobile hala çokça konuşulan adımlar atmaya devam etmekte. Bir önceki gün Gizemli Orman Mod paketinde bulunan put detayıyla kullanıcıların oldukça konuşmuş olduğu oyunun şimdi ise sızdırılan Erangel 2.0 haritası ile gündeme geldiğini söyleyebiliriz. Yepyeni güncellemeler ile oyun çok daha keyifli hale gelmekte. Aşağıda, PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası için daha detaylı bilgiler:

 

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı !

PUBG Mobile oyununun en çok tercih edilen haritası olan Erangel haritası için Tencent yeni geliştirmeler yapıyor. Erangel 2.0 ile bi tık daha iyileştirilmiş olan bir versiyona kavuşacağı Çin ülkesinde bulunan oyuncular tarafınca sızdırıldı. Çin ülkesinde çok değişik bir adlandırma ile kullanıcıların karşısına çıkmış olan oyunun, küresel versiyonunda da benzer geliştirmelerin yer alacağı söyleniyor.

Beta güncellemesi ile beraber yeni çıkacak olan Erangel 2.0 haritasında çok önemli iyileştirmeler ile birlikte grafik detaylarının düzeltileceği, yeni özelleştirmelerin ekleneceği ve yeni bir rota planlayıcısının oyuna ekleneceği söyleniyor. Bahsi geçen güncellemenin çok yakında oyunun küresel versiyonunda da yer alacağı aktarılıyor.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı

Erangel haritasına eklenmesi planlanan yepyeni rota planlayıcısı ve yol noktası oyuncular için daha fonksiyonel hale geliyor. Küçük haritada yönlendirme özelliği ile beraber sunulacak. Bu özellik ise rota planlayıcısı olarak adlandırılacağı söyleniyor. Bu özelliğin bizlere vadettiği şey ise, oyuncuların daha öncesinden birbiriyle eşleşmesini sağlamak. Kullanıcılar tıpkı bilgisayar versiyonunda olduğu gibi birden fazla yeri işaretleyebilir ve atladıktan hemen sonra da oyuna aktarılan rotalarını planlayabilir.

Oyun içi grafikleri çokça seviliyor olsa da tekrardan da Tencent oyunun grafiklerini çok daha rafine hale getirmeyi istiyor. Bununla birlikte ise yepyeni tasarımların da geleceği aktarılıyor. Yepyeni tasarımlardan kasıt ise evlerin iç kısımlarında bulunan görünümler ve kulelerin değiştirilmesi olarak belirtiliyor.

Ultra HD modunun gelmesi uzun süredir bekleniyordu. Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte bu desteğin sağlanacağı söyleniyor. Ultra HD grafik ayarlarının çok daha iyi işlev gösterebilmesi için çok kuvvetli bir CPU ve GPU’ya ihtiyacınız da bulunuyor, şu demek oluyor ki bu özelliği kullanmak için de amiral gemisi bir telefona sahip olmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı ! ‘ yazımız hoşuna gittiyse, beğenip fikirlerini yorumda belirtmeyi unutma.

Youtube kanalımızda bulunan yepyeni içerikler seni bekliyor, buraya tıklayarak youtube kanalımıza göz atabilirsin.

Bir önceki yazımız olan Harry Potter Serisinin Mobil Oyunu Çıkıyor ! başlıklı makalemizde Harry Potter, Harry Potter Mobil Oyunu ve Harry Potter Oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli