PUBG Den Yeni Mod Vostok - Kolsuz Oyuncu PUBG

Sıradaki içerik:

Serious Sam 4 Çıkışı ve Sistem Gereksinimleri

e
sv

PUBG Den Yeni Mod Vostok

avatar

Ömer Torun

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Yeni Mod Vostok

PUBG  için hazırlanmış yeni mod olan Vostok isimli oyun modu hakkında genel bilgiler duyuruldu. Yeni gelecek oyun modun da turnuva tarzı bir tür strateji sistemine kurulmuş olduğu söylendi. Ve oyuncular ise sistemde bulunacak savaş alanları ile eşya satın alabilmekte. Arena ve para sikkesi tarzı alışveriş araçları da bulunan Vostok modun da oyuncuya sadece 3 tane can hakkı veriliyor. Mevzi alanlarını koruyabilen oyuncular arasında sadece ve sadece bir kişi yaşayabilecek.

PUBG Vostok Modu Sistemi Nasıl?

Aynı anda birçok arenanın birlikte kullanılabileceği Vostok, Teamfight Tactis veya Dota Auto Chess gibi oyunlarda iyi olan oyunculara pek fazla yabancı gelmeyecek. Teke tek kapışmaların ön plana çıkacağı bu modun kendi takımınızı kurmak yerine kazanacağınız paralar ile savaşmaya daha iyi silah vede ekipmanlar ile devam edebileceksiniz.

PUBG-Den-Yeni-Mod-Vostok

Tabi hayatta kalabilenler paranın yanı sıra daha farklı ödüller de kazanabilecek. Yani aslına bakacak olursak her turda bir önce geçen turdan daha da zor olacak vede son anda en iyi oynayanların savaşına tanıklık yapılacak. CS Global Offensive de de olduğu gibi Vostok’da da hayatta kalabildiğiniz her tur dahada fazla avantaj kazanmanızı sağlayacak.

Aşağıya bırakacağım videoda ise bu oyun modu ile ilğili detaylandırılmış bir video da mevcut. 8,3 yamasında ise bu modun hiçbir bilgisi yok. Ve Vostok modunun ne zaman çıkacağı ve siz oyuncular ile ne zaman buluşacağı konusunda açıklanmış veyahut duyurulmuş herhangi bir zaman yok.

 

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

 

Bir önceki yazımız olan FIFA 21’in Oyuncu Reytingleri başlıklı makalemizde FIFA 21 ve FIFA 21’in Oyuncu Reytingleri hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli