Prince of Persia Remake Tanıtım Tarihi Belli Oldu! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Tamarin Sevimliliği ile Çıkış Yapacak

e
sv

Prince of Persia Remake Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

avatar

Onur

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Sevilen oyun serisi olan Prince of Persia‘ nın yeni oyununun geleceği haberi oyunu sevenler tarafından heyecanla karşılanmıştı. Şimdi ise yeni çıkan haberlerde Prince of Persia Remake oyununun tanıtım tarihi belli oldu.

 

Bloomberg üzerinden Jason Schreier tarafından yapılan haberde Ubisoft’un yeni çıkacak olan oyunu Prince of Persia Remake ‘in tanıtımı önümüzdeki hafta Ubisoft Forward etkinliğinde olacağını söyledi.

 

Önce söylentiler ile başlayan bu haber artık kesinleşmiş durumda. Bir çok serisi ve çıkarttığı oyunlar sık sık gündeme gelen Ubisoft çok eskilerden çıkardığı serinin artık devamının geleceği konuşuluyor. Geçtiğimiz aylarda eski serilerden olan Prince of Persia‘ nın yeni bir oyun ile karşımıza geleceği gündeme gelmişti. Dönem dönem bu tarz haberler çıksa da bu sefer kesinlik kazanmış gibi. Hatta öyle bir duruma geldi ki oyunun çıkış tarihi de çok yakınlarda olabilir.

 

Prince of Persia Remake Haberi Nasıl Sızdı?

prince-of-persia-remake

Aslında bu haber henüz garanti diyebileceğimiz durumda değil. İddialar üzerine çıkmış bir haber. Genelde sızıntı oyun haberleri ile tanınan Bloomberg habercisi Jason Schreier ‘e göre Ubisoft yeni bir Prince of Persia oyunun üzerine çalışıyor ve bunu da önümüzdeki hafta Ubisoft Forward etkinliğinde gösterecek.

 

Ubisoft bu etkinliğini de bir önceki UbiForward etkinliği gibi çevrim içi platformda yayınlayacak. Önümüzdeki UbiForward etkinliği 10 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 22:00 ‘da başlayacak. Bu yayın içerisinde bir çok yeni oyunu görecek olan Ubisoft, Jason Schreier ‘e göre Prince of Persia’ nın yeni oyununu da tanıtacak. Önümüzdeki etkinlikte Assasin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion gibi bir çok oyununa dair yeni videolar izleteceklerdir.

 

Seriden Hangi Oyunun Remake’i olacak?

Bahsetmiş olduğum gibi henüz bir kesinlik olduğunu söyleyemediğimiz Remake yapımı için hangi oyun olduğunu hiç söyleyemiyoruz. Sonuçta yeni Prince of Persia oyununun geleceği haberini sızıntı haberleri ile meşhur bir haberci tarafından geldi.

Hatta bu oyunun tanıtım videosunun da önümüzdeki UbiForward etkinliğinde olacağı yine bir tahmin üzerine. Ancak yaptığı her haberin çıkması üzerine yeni Prince of Persia oyunun geleceğinden pek bir şüphemiz yok. Ayrıca Reddit üzerinde çıkan haberlere göre Ubisoft bu oyununu 2020 sona ermeden çıkarmayı planlıyor. Eski oyununun mekanik ve hikayesine bağlı kalarak yeni bir yapım yaptığı yine geçen iddialar arasında.

 

Bizde önümüzdeki UbiForward etkinliğinde haberin doğrulunu göreceğiz. Eğer tanıtılır ise hangi oyunun devamı onuda ancak orada öğrenebiliriz. Umuyoruz ümitlerimiz boşa çıkmaz ve bu seferki etkinlikte güzel bir haber alırız. Bizi Kolsuz Oyuncu Youtube kanalımızdan takip etmeyi unutmayın.

 

 

bakırköy medyum

Bir önceki yazımız olan Mafia: Definitive Edition' dan Yeni Bir Fragman başlıklı makalemizde Mafia ve Mafia: Definitive Edition hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaynak : https://www.dsogaming.com/news/prince-of-persia-remake-to-be-revealed-on-september-10th-at-ubisoft-forward/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli