Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Playstore Uygulama Dünyasından EA Oyunlarına İndirim

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

playstore-uygulama-dunyasindan-ea-oyunlarina-indirim-1

Playstore Uygulama Dünyasından EA Oyunlarına İndirim

Oyuncuların sevineceği haberlerin olduğu bir dönemdeyiz; Epic Games’in birtakım büyük oyunları parasız sunması, Steam Yaz İndirimleri ve şimdi de Playstore‘dan gelen sevindirici haber. Google Playstore, FIFA 20 oyununun fiyatı, NFS Heat fiyatı ve Madden NFL 20 oyunlarının fiyatlarına çok ciddi indirim yaptı.

 

Playstore Uygulama Dünyasından EA Oyunlarına İndirim

Epic Games şirketinin, geçen günlerde GTA 5 öncelikli olmak üzere bir kaç tane oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunmuştu. Akabinde Steam Yaz İndirimleri de oyuncuları sevindirmişti. Bu iyi haberlerin yanına Playstore’un popüler EA oyunlarına yapmış olduğu indirim de eklendi. Bu indirimler arasından öne çıkan üç oyunun fiyatında ciddi oranda düşüş görüldü. Ayrıca platformun şu anda EA oyunları haricinde birçok oyunun fiyatını indirdiğini de belirtmemiz gerekiyor.

FIFA 20 fiyatı 360 TL’den 98 TL‘ye indirilirken, NFS Heat fiyatı 398 TL’den 160 TL‘ye, Madden 20 fiyatı da 360 TL’den 120 TL‘ye indi. FIFA 20’nin fiyatı yüzde 70‘ten fazla düşerken, NFS Heat ile Madden 20 fiyatı yüzde 60‘tan fazla düştü. İndirimdeki bu üç oyuna ve fiyatı düşen diğer oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

 

playstore-uygulama-dunyasindan-ea-oyunlarina-indirim-2

 

Dijital platformun öteki oyunlar için de indirimler yaptığını söylemekte fayda var. Bu oyunlar arasından alaka çekenlerden biri de PUBG oluyor. PUBG, şu anda Playstore üstünden 39 TL‘ye alınabiliyor. Son dönemde dijital oyun mağazalarının indirim konusundaki kızışan rekabeti oyun severlerin yüzünü güldürüyor diyebiliriz.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NBA 2K21 Oyununun Kapağı Belli Oldu başlıklı makalemizde NBA 2K21, NBA 2K21 Kapağı ve NBA 2K21 Oyununun Kapağı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli