Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

playstation-plus-temmuz-2020-oyun-listesi

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

PlayStation Plus üyelerinin temmuz ayında ücretsiz bir şekilde oynayabileceği oyunlar belli oldu. PlayStation Plus Temmuz 2020 listesinde hangi oyunların bulunduğuna hadi birlikte bakalım. Bununla birlikte bugün, PlayStation Plus servisi de onuncu senesini doldurdu.

 

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

Sony şirketinin her geçen ay PlayStation Plus üyelerine ücretsiz bir şekilde yayınladığı listenin Temmuz 2020 oyunları belli oldu. Aylık abonelik sistemiyle her ay kullanıcılara iki parasız oyun veren PS Plus, iki değişik türde oyunu parasız sunuyor.

playstation-plus-temmuz-2020-oyun-listesi-1

Sony şirketinin her geçen ay hangi oyunları ücretsiz olarak vereceğinin tahmin edilmeye çalışıldığı bir Reddit tartışmasında, temmuz ayı için verilecek oyunların Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Resident Evil 7 ve No Man’s Sky olabileceği konuşuluyordu.

Özellikle Resident Evil 7, oyun severler tarafınca beklenti içerisinde olsa da PlayStation Plus Temmuz ana oyunları NBA 2K20 ve Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oldu. Sony, Plus servisinin onuncu yılı dolayısıyla bonus oyun olarak Erica‘yı parasız sundu.

PlayStation Plus servisinin gün içinde onuncu senesini kutlamış olan Sony şirketi, “PlayStation Plus’ın 29 Haziran 2010 tarihinde  duyurulmasının üzerinden tam 10 yıl geçti. PlayStation Plus’ı geçen her yıl bizleri desteklediğiniz için sizlere içtenlikle teşekkür etmek istiyoruz.” mesajını yayınladı.

Onuncu senesini kutlamak amacıyla bonus oyuna bununla birlikte bütün oyunculara ücretsiz olarak PS4 teması verileceği duyuruldu. Birde Sony şirketi, bütün kullanıcıların aksiyonu hissedebilmesi amacıyla hafta sonu epeyce oyunculu bir çevrim içi lansman da gerçekleştireceklerini ekledi.

Oyunlar ile ilgili görüşlerinizi ve fikirlerinizi, yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Valhalla Oyuncuları İçin Ryzen Sürprizi başlıklı makalemizde Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed Valhalla Ryzen ve Ryzen hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli