Playstation Plus Eylül Oyunları Karşınızda! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Guild Wars 2 Steam’ e Geliyor!

e
sv

Playstation Plus Eylül Oyunları Karşınızda!

avatar

Selman Kalender

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Playstation Plus yıllardır PS konsolları üzerinde satın alınabilir bir servis durumunda. Satın alan kullanıcılara hem ayrıcalıklı özellikler tanıyor hemde her ay oyunculara ücretsiz oyunlar sunuyor. En belirgin özellikleri aslında bunlar. Playstation Plus Eylül Oyunları ise yine bunun ile bağlantılı.

Bunun yanı sıra Plus üyelerine özel indirimler, standart olan indirimlerin üzerine ek indirimler gibi çeşitli şekilde farklılık sunan bir çok özelliği bulunuyor. Tabii aylık bir ücret talep ettiği için artık yarar mı zarar mı onu satın alacak kişilerin değerlendirmesine bırakıyoruz. Çünkü bizce bu konuda hala en tepede olan üyelik Xbox Game Pass. Bir gün umarız diğer firmalarda bu denli sağlam bir hizmet satmaya başlarlar.

 

 

İKİ OYUNU EKLE KARDEŞİM!

Bu ay ise her ay olduğu gibi yine ücretsiz olan oyunlarımız var. Bunlardan bir tanesi Players Unknown Battleground adını verdiğimiz PUBG, bir diğeri ise neden bu kadar yıldır eskimediğini anlamadığım Street Fighter V. Bir tarafta battle royale oyunlarının kaptanı olan ve furyanın bir anda havaya sıçramasına neden olan Kaptan-ı Derya PUBG reis, diğer tarafta ise dövüş oyunlarının atası konumunda olan ve doğu oyun pazarından çıkıp gelmeyi başaran REİS-ÜL KÜTTAP Street Fighter var.

Eğer daha önce oynamadıysanız veya tekrardan oynamak istiyorsanız bir bakın derim. Zaten Plus üyeliği olanlar illaki alacaklardır. Ancak satın almayan ama belki diye düşünen kişiler için belki ikna edici olabilir. Beni hayatta ikna edemez ama olsun. Playstation Plus Eylül Oyunları bunlardı arkadaşlar.

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalına abone olmayı unutmayın!

Bir önceki yazımız olan PlayStation 5'in 2 TB'lık Sürümü, Şok Fiyatıyla Karşınızda başlıklı makalemizde playstation 5 ve Sony hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli