Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor ! ;

Geçtiğimiz günlerde Sony tarafınca duyurulan resmi PlayStation 5 tanıtım zamanı tüm konsol oyuncularını heyecanlandırmıştı. Sony, yeni bir açıklama yaparak PlayStation 5 tanıtımı için erteleme kararı aldığını duyurdu.

 

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor !

2020 yılının en fazlaca beklenen vakalarından olan Sony PlayStation 5 tanıtım tarihi resmen ertelendi. Resmi Twitter hesabından izahat yapan Sony, ABD’deki olaylardan ötürü bu sonucu aldığını belirtti.

Sony Interactive Entertainment; “4 Haziran tarihindeki PlayStation 5 etkinliğini erteleme sonucu aldık. Tüm dünyadaki kullanıcıların PS5 oyunlarını heyecanla beklediğini biliyoruz sadece bugünlerin kutlama tarihi olmadığını düşünüyor ve daha önemli seslerin duyulması için geride duruyoruz.” açıklamasında bulundu.

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor

Bilindiği suretiyle ABD’deki protestolar, 46 yaşındaki George Floyd’un bir hafta önce Minneapolis’de polis memuru tarafından öldürülmesiyle başlamıştı. Günün ilk ışıklarıyla beraber Sony, Black Lives Matter hareketini desteklemiş olan bir açıklama da paylaştı. Sony şirketi biraz önce, “Siyah ırklara karşı sistem ırkçılığını, şiddetle kınıyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Ertelenen Sony PlayStation 5 tanıtım zamanı için yeni tarih henüz açıklanmadı.

PlayStation 5 Tanıtımı Erteleniyor ! ‘ isimli yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorumlamayı unutmayınız.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Plus Haziran Ayı Oyun Listesi Belli Oldu ! başlıklı makalemizde Playstation Plus, PlayStation Plus Haziran Oyunları ve PS Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli