e
sv

PlayStation 5 Konsolunun Fiyatı Sızdırıldı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 5 Konsolunun Fiyatı Sızdırıldı !

PlayStation 5 Konsolunun Fiyatı Sızdırıldı !

PlayStation 5 için yakın zaman ilkin ertelenen tanıtım zamanı kesinleşmişti. 11/06/2020 tarihi ile kesinleşmiş olan tanıtım zamanı öncesi Amazon’un Birleşik Krallık web sitesinde PlayStation 5 fiyatı sızdırıldı. Dudak uçuklatan bir sayı ile karşımıza çıkan oyun konsolu bu aşamada beklentileri de bir fazlaca yükseltiyor.

PlayStation 5 Konsolunun Fiyatı Sızdırıldı !

Artık bir yılan hikayesine dönen ve merakın sınırlarının zorlandığı PS 5 için yeni bir ayrıntılar ortaya çıktı. Amazon firmasının Birleşik Krallık internet sitesinde ortaya çıkmış olan PS5 fiyatı dikkat çekiyor.

Twitter üzerinden Wario64 isimli bir kullanıcı tarafından meydana getirilen paylaşımla ortaya çıkan fiyat etiketinde 2 TB’lık PlayStation 5’ın fiyatı 599,99 pound olduğu yazıyor. Türkiye’de oyun konsollarına yapılan yeni zam ile birlikte oyun konsolunun Türkiye fiyatı epey cep yakacak benzer biçimde duruyor.

Bunun yanında sızdırılan bu görsellerle birlikte fiyat etiketinin aslına bakarsanız 600 dolara kadar çıkabileceği söyleniyordu. Sızdırılmış olan resimlerde aşağı yukarı tahmin edilen fiyat etiketine benzer olacağını gösteriyor. PlayStation 5 konsolunun Avrupa ülkelerinde tam 599 euroya alıcı bulacağı söylenirken, ABD’de ise 599 dolardan satışa çıkacağı düşünülüyor.

Zaten fiyat noktasında oldukça fazla tenkit alan Sony, PlayStation 5’i şayet bu fiyat ile kullanıcılar karşısına çıkartırsa beklediği ivmeyi yakalayamayabilir. Yarın ki etkinlikte bir ihtimal bilgileri ortaya biraz daha çıkacak olan oyun konsolunun yaz aylarının sonunda kullanıcıyla buluşacağı tahmin ediliyor.

PlayStation 5 Konsolunun Fiyatı Sızdırıldı ! ‘ peki sizin bu konu ile ilgili fikirleriniz ve görüşleriniz neler ? Yorumlamayı unutmayınız.

Yepyeni içerikler ve çok daha fazlası için, Youtube kanalımıza göz atmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Konsolu Sayesinde Sony Firmasına Ceza ! başlıklı makalemizde playstation, ps ve Sony hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Sızdırıldı !