PlayStation 5 için Tanıtım Vidoesu | THE EDGE - Kolsuz Oyuncu

PlayStation 5 için Tanıtım Vidoesu | THE EDGE

PlayStation 5, şu içerisinde bulunduğumuz aylardan birinde piyasaya çıkışını yapacak. Kasım gibi çıkması bekleniyor ancak hala fiyatı açıklanmış değil. Bu konuda aydınlatılmayı bekliyoruz ancak bunu beklerken birden bu video ortaya çıktı. “Oyunun Limiti Yok” sloganı ile tasarlanmış.

Video gerçek insanlar ile beraber yapılmış. Küçük bir tekne ile yolculuk yapan karakter, bir anda arkasında bir geçit açıldığını görüyor. Geçitten bir sürü çeşit çeşit gemiye benzer araçlar çıkıyor. Sadece denizde hareket eden gemiler değil bunlar. Uzayda hareket edebilen gemilerde var aralarında. Hatta uçak bile var.

Bir sürü çeşitli araç önce denizde hareket ediyor, ardından bir geçitten geçerek uzay boşluğuna çıkıyor. Oyunun limiti yok dedikleri şeyi buradan anlamamızı istiyorlar diye düşünüyorum. Hani şey “Bakın nasıl da denizden uzaya çıktım. Hop burdayım saniyede!” diyorlar gibi geldi bana. PlayStation 5 EDGE isimli tanıtım videosu aşağıda!

 

PlayStation 5 EDGE

 

NE ZAMAN GELECEKSİN ?

16 Eylül günü yeni bir etkinlik olacak PlayStation 5 hakkında. Bu etkinlik ile beraber artık sonunda konsolun fiyatını öğreneceğimizi düşünüyorum. Hem çıkış gününü hemde fiyatını aynı anda söyleyip bir de üzerine 2 3 yeni oyun falan tanıtsalar gerçekten çok efsane olur.

Zaten Sony konferans yaptığı zaman diğer herkesi solda sıfır bırakıyor bana göre. Hem kimse çok fazla konuşmuyor hemde direkt oyunları görüyoruz. Olay budur abi. 16 Eylül Gecesi saat 23:00′ da olacak yayını radarınıza alın. Bizde aldık, pusuya yattık bekliyoruz!

 

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!

Bir önceki yazımız olan Star Wars: Squadrons Tanıtım Kısa Filmi başlıklı makalemizde Star Wars Squadron hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir