PC Kastırmayacak Bilgisayar Oyunları!

Daha önce çokca kez görmüş olsak ta biz işimizi hakkıyla yapalım dedik. Herkesin PC ‘si uzay gemisi gibi değil. Doğal olarak ta herkese hitap edecek oyunlara ihtiyacımız var. Bugün de sizlere düşük sistem gereksinimli oyunları tanıtıcaz. PC Kastırmayacak Bilgisayar  oyunlarını böyle seri olarak derleyeceğiz. Buda ilki olsun!

 

Ücretsiz 3 Oyun Daha Sizlerle Beraber

Başlıklar1 Heroes & Generals2 No More Room In Hell3 Fistful of Frags Ücretsiz 3 Oyun  önceki içeriklerimizde olduğu gibi Steam ‘de gözümüze...

 

Mount & Blade: Warband

Her listede görüyorsunuz biliyorum. Ama ne yapalım hak ediyor bu oyun çoğu listede olmayı. Türklerin gururu olarak ithaf edebileceğimiz bu oyun zamanında yakaladığı başarıyı hala devam ettiriyor. Birde Bannerlord çıksa daha da güzel olacak ama bakalım. Kesinlikle daha önce oynamayanınız varsa hemen alıp oynasın!

 

Immortal Planet

 

Kanalımızda videosunu bulabilirsiniz! Dark Souls vari bir yapısı var yani Souls Like dediğimiz mantık ile yapılmış bir oyun. Nerede neden bulunduğunu bilmediğimiz isimsiz karakterimiz ile uzun süreli bir yolculuğa çıkıyoruz. Önümüzdeki yolculuk zor ancak bir o kadar da keyifli. Bilgisayarınızı zorlamadan tadını çıkartabilirsiniz!

Death and Taxes

Cehenneme kimler girer kimler çıkar ? Ölsün mü yaşasın mı gibi kararları verdiğiniz, komik yapısı ile ingilizce bilmenizi gerektiren bir oyun. Amacınız insanlığı yok olmaktan kurtarmak için doğru kararları vermek. Buda borçlar ve vergiler üzerinden ilerliyor. Dengeyi tutturun ve insanlığı kurtarın. Genel olarak yazı tabanlı bir oyun olduğundan PC ‘nizi zorlamayacaktır.

 

Barony

Piksel piksel oyunlardan bir tanesi daha. Rogue Like dediğimiz türde bir oyun. Karakterinizi oluşturup birinci zindandan başlayıp son zindana kadar ulaşma maceralarınızı içeriyor bu oyun. Eğer arkadaşınız da varsa PC ‘nizi kastırmadan rahatça oynayabilirsiniz bu oyunu!

 

Stoneshard

 

Indie oyunların da RPG türüne adım atmalarına bayılıyorum. Bunlardan biri de Stoneshard oldu. İlk olarak prologue olarak ücretsiz şekilde karşımıza çıkmıştı. Biraz oynadım ve hoşuma da gitti. Piksel grafiklerine güzel partiküller eklemiş çok hoş olmuş. Güvenin bana RPG severseniz bu oyunu seveceksiniz! PC ‘nizi yormayacağından emin olabilirsiniz!

 

PC Kastırmayacak Bilgisayar oyunlarına devam edeceğiz!

 

Daha detaylı oyun videoları için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Witcher 3: Wild Hunt Steam'de $50 Milyon Kazanca Ulaştı başlıklı makalemizde cd projekt, steam ve witcher 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478