Pathway Oyunu Epic Games'te Ücretsiz Oldu ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Tedavi Yapma Oyunu FDA Tarafından Onaylandı !

e
sv

Pathway Oyunu Epic Games’te Ücretsiz Oldu !

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pathway Oyunu Epic Games'te Ücretsiz Oldu !

Pathway Oyunu Epic Games’te Ücretsiz Oldu !

Steam ile çok ciddi bir boy gösterisinin içerisinde olan Epic Games bu kez oyuncuların karşısına 26TL değerindeki oyun ile çıkıyor. Oyunu kısa süre içinde kütüphanesine ekleyenler sonsuza dek saklayabilecek. 2D ve şirin grafiklere haiz bilgisayar oyunu Pathway yedi gün boyunca parasız oldu.

Oyunu 25 Haziran’dan ilkin kütüphanenize eklerseniz sonsuza dek oynama hakkı elde edeceksiniz. Bunun hemen Ardından oyun 26TL olan eski fiyatından satılmaya devam edecek.

 

 

Pathway Oyunu Epic Games’te Ücretsiz Oldu !

Mağazaya bugün eklenen oyun çıktığı benzer biçimde ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. 1930’larda geçen oyun strateji odaklı bir tarzı benimsiyor. Kuşbakışı grafiklere haiz oyunlara ilgili iseniz oyunu indirip oynayabilirsiniz. Hemen buraya bıraktığımız link ile oyunun bulunduğu Epic Games sayfasına gidip kütüphanenize ekleme işleminizi yapabilirsiniz.

Pathway Oyunu Epic Games'te Ücretsiz Oldu

Daha ilkin GTA 5 gibi büyük yapımları ücretsiz dağıtmasıyla gündemden düşmeyen Epic Games Store, bu kez 26TL değerindeki oyun ile karşımıza çıktı. Oyunu oynayabilmek için en önce hesabınıza giriş yapmalı, arkasından ürün sayfasından “Get” butonuna tıkla malısınız. Her şeye rağmen sorunsuz bir şekilde oyunu edindiğinizi söyleyen bir mesajla karşılaşırsanız ise hiçbir sorun yok demektir. Oyun sonsuza kadar sizin olacak.

Oyunu sorunsuz bir şekilde indirip oynayabilmek içinse Epic Games Store istemcisini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Bunun hemen ardından giriş yapmak gibi rutin işlemleri gerçekleştirerek oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Peki bu durum sizce Steam ve Epic arasındaki rekabet, ücretsiz verilen oyunlar sayesinde gün geçtikçe artabilir mi ? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Youtube kanalımızda yepyeni içeriklere bakmak isterseniz, buraya tıklayıp kanalımıza ulaşabilirsin.

Bir önceki yazımız olan Snake Pass Oyunu Ücretsiz Oldu ! başlıklı makalemizde Snake Pass, Snake Pass Oyunu Ücretsiz ve Snake Pass Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli