Nostaljik Oyun Müzikleri ! - Kolsuz Oyuncu

Nostaljik Oyun Müzikleri !

 

 

 

Video oyun sektörü ilerledikçe ilk çıkan oyunlarında oyuncular için yeri ayrı olmuştur.  Sektöre yön veren efsane oyunlar oluşları oyuncuların aklına kazınan en büyük yanları oldu. Efsane isimleri ile anıldıkları aşikar. Video oyunları hayatımızın içerisine girmeye başladıkça gündemde oyun haberleri de aynı şekilde yerlerini almış bulunuyor.  Bazende sağda solda tekrar duyduğumuz müzikler bizi geçmişe götürüyor ve anılarımızı canlandırıyor. İşte sizler için nostaljik oyun müzikleri  derlediğimiz video da hangi oyunlara yer verdiğimizi paylaşıyoruz.

 

 

GTA SAN ANDREAS

2004 yılında piyasaya sürülen GTA, serinin bizce en iyi oyunu olan, bu gün nostaljik oyun müzikleri denildiğinde onlarca insanın aklına gelişi ile krallığını pekiştiren en sağlam oyun. İnternet kafelerde büyüklerden istediğimiz silah şifresinin yanı sıra, çocukluğumuzun önemli bir oyun GTA SAN. Tabii bu efsane müzik de unutulmazlığının parçası.

 

 

AOE 2

1999 sonbaharında bizi karşılayan AOE2, bir çok insanın strateji ile tanışmasını sağladı. Tek başına bile geçirdiğiniz onca keyifli zamanı, arkadaşlarımız ile beraber 5 ‘e katlayan AOE2, stratejinin demirbaşlarındandır. Bu ismi hala bazı insanlar için korumakta. İnternet kafelerin vazgeçilmezi bizce de hala başı çekenlerden.

 

Nostaljik Oyun müzikleri denildiği zaman akıllara gelenlerden

NFS UNDERGROUND

2003 yılında asfalt ağlattırmaya başlayan oyun, tahminlerimize göre serinin en çok sevilen 3 oyunu arasındadır. Zamanında EA ‘in gerçekten iyi işler çıkarttığı oyunlardan olan NFS Und. Listemize o efsane açılış müziği ile giriyor.

 

 

HALF LIFE

1998 yılında ortaya çıkan Half Life, FpS türünün en önemli isimlerinden biri. O unutulmaz esrarengiz açılış müziği ile listemize girmiş durumda. HL atmosferine bu denli uyumlu olması Valve ‘ın bir zamanlar ne kadar emek vererek oyun yaptığını gösteriyor.

 

 

BATTLEFIELD 1942

2002 yılında çıkışını yapan oyun, ikinci dünya savaşı temalı aksiyon oyunlarının en sağlamlarından diyebiliriz. Zira bugünlerde bile oyuncusunu kaybetmeyen nadir oyunlardan. Bu unutulmaz müziği ile listemize girmiş durumda.

 

Bu gün sizlere nostaljik olmuş oyun müziklerinden bahsettik. Hepimizi geçmişe götüren bu video akıllarımıza yer edindi. Youtube videomuzun Kolsuz Oyuncu sayfasında izlemek için tıklayın. Abone olup beğeni atarak da bizlere destek olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan KARA DELİK İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ! başlıklı makalemizde bilim, eht ve event horizon telescope hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir