Nintendo Wii Kodları Piyasaya Sızdırıldı ! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Call of Duty Warzone Hataları Çözüldü !

e
sv

Nintendo Wii Kodları Piyasaya Sızdırıldı !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendo Wii Kodları Sızdırıldı ! ;

Geçtiğimiz günlerde eski Pokemon oyunları ile alakalı bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Firmanın yazılım geliştirmek için kullandığı BroadOn sunucuları hacklendi ve Nintendo Wii kaynak kodu sızdırıldı.

Nintendo Wii Kodları Sızdırıldı !

Gen 2 döneminde hazırlanmış birçok beta tasavvur, oyun konsollarının ve oyunların kaynak kodları başta olmak suretiyle şirket ile alakalı birçok veri sızdırıldı. Ayrıca Nintendo Wii modelinin tam kodu, tasavvur dosyaları ve birçok dökümanlarının sızdırıldığı açıklandı.

 

nintendo-wii-kodları

 

Web sitesinin ismi Resetera olan sitede yayımlanan yazıda “Bilindiği gibi geçen haftalarda Pokemon hata ayıklama ROM dosyaları, Nintendo DSi ve 3DS modellerinin ROM dosyaları sızdırılmıştı. Bugün en mühim sızıntı dosyaları ile karşı karşıyayız. Wii modeli ile alakalı neredeyse tüm bilgiler sızdırıldı.” ifadeleri yer aldı.

Piyasaya sızdırılmış olan materyaller arasında sistem bileşenleri ve Verilog şemaları, yazılımlar için oluşturulmuş API sistemleri, iOS SDK ve kaynak kodu, GameCube ve iQue içinde ne olduğu sızdırılan belgeler arasında yer alıyor.

Paylaşılan Verilog dosyaları yardımıyla birçok kişi Wii modelinin nasıl üretildiğini ve devre şemasının detaylarını öğrendi. Piyasaya sızdırılmış olan materyaller dahilinde yepyeni bilgileri de ortaya çıkacağını belirten bazı analistler, eski içerikler ile ilgili demo paylaştı.

Nintendo Wii Kodları Sızdırıldı ! ‘ isimli yazımız hoşunuza gittiyse, beğenip yorum yapmayı unutmayınız.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı başlıklı makalemizde switch lite hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli