Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Warface Nintendo Switch Yolunda!

e
sv

Nintendo Switch Lite Coral Erken Siparişe Açıldı

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendo’nun mercan pembesi renkli Nintendo Switch Lite konsolu Amerika’da erken siparişe başladı!

Daha fazla Nintendo haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

 

Nintendo geçen sene daha ucuz olan konsolları Switch Lite’ı duyurdu, duyuruda Gri, Turkuaz ve Sarı renkleri duyurmuşlardı; ama artık seçebileceğiniz bir renk seçeneği daha var bu renk mercan pembesi. Konsol 3 Nisan’da yayınlacak, Bu tarih Nintendo’nun Animal Crossing: New Horizons için yaptığı konsol tasarımının müşterilere ulaşmasından birkaç hafta sonra [Mart 20]. Normal modelleri gibi bu da 200$ olacak, tabi ki Türkiye satış fiyatı ithalatçıya kalan bir konu yine.

 

Peki bu Switch Lite ne?

Nintendo Switch Lite hem ev hem de dışarı da arkadaşlarla kullanımdan çok tek başına ve elde oynanılmayı hedefleyen bir konsol; tabi ki bu küçültülmüş boyut ve düşürülmüş fiyatın dezavantajları var. Switch Lite, normal Switch gibi konsoldan ayrılabilen Joy-Con’lara sahip değil, bu da haraket kontrolü ile oynanan oyunları oynamak için [Just Dance,  1-2-Switch] kişinin kendi Joy-Con’larını almasını gerektiyor.

Diğer büyük fark ise kişi kendisi alsa bile televizyon adaptörünü kullanamıyor bu da Nintendo’nun Switch Lite ile 3 boyutlu detay içeren oyunlardan çok 2 boyutlu ve mekanik içeren oyunların oyuncularını hedeflediğini gösteriyor. Bizim fikrimize kalırsa Switch Lite daha çok oyunlarını dışarıya da taşımak isteyen oyuncular için bir konsol ve PS4 ve XBOX gibi televizyon konsolları gibi bir konsol değil

Daha detaylı oyun videoları ve incelemeler için Kolsuz Oyuncu Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Warface Nintendo Switch Yolunda! başlıklı makalemizde Crytek, Nintendo ve Warface hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli