NINTENDO için VR Vakti 12 NİSANDA! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

CALL OF DUTY MOBILE GELİYOR!

e
sv

NINTENDO için VR Vakti 12 NİSANDA!

avatar

Selman Kalender

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

NINTENDO İÇİN VR VAKTİ! 12 NİSAN ‘IN ŞAFAĞINDA DOĞUYA BAKIN

 

Son zamanlardaki büyük sıçrayışı ile gözleri üstüne çeken Nintendo, bu gözleri etkilemeye devam ediyor. Oyuncular oyun haberleri diyince akıllarına Nintendo geliyor. Switch’in başarılı satışlarından sonra hızına hız katan Nintendo, diğer platformlara çıkan birçok oyunu bünyesine katmıştı. Bu oyunlara örnek vermek gerekirse: Doom, Wolfenstein 2: The New Colossus, Fortnite, Payday 2, Skyrim ve birçok bu oyunlar gibi büyük isimleri el konsolu olan Switch platformuna katmıştı. Ancak sadece bunların yetmeyeceğini, daha da fazla büyüyüp, oyun kütüphanesini genişletmek isteyen Nintendo, aslında el konsolu olan Switch için Nintendo Labo: VR kiti adını verdiği sanal gerçeklik özelliklerini ekleyecek!

 

NINTENDO: CANLI MARIO, LINK GÖRMEK İSTİYORUM! JAPON İSTİYORUM!

 

12 Nisan tarihinde tanıtılacak olan Nintendo Labo: VR kiti, Nintendo Labo aksesuarlarına bir yenisini ekleyecek. Bu aksesuar ile beraber sanal gerçekliğe uyumlu olarak yapılan oyunlar Switch’te oynanabilecek. VR Googles, Blaster, Camera, Elephant, Bird ve WindPadel olarak 6 parçadan oluşacak olan Labo: VR kiti diğer Labo aksesuarları gibi mukavva, yani kartondan oluşmakta. Şaka değil gerçekten kartondan. Utanmasalar origami yapacaklar. Japonlar bu konuda çoğu millete göre oldukça hassas olacaklar ki el attıkları her şey ya kartondan ya kağıttan.  Labo: VR kiti ve başlangıç kiti olarak 2 seçeneği bulunduğunu da ekleyelim.

 

TOPLAM 64 MİNİ OYUN BERABERİNDE!

 

Labo: VR kiti çıkışı ile beraber 64 mini oyuna ev sahipliği yapacak. Bu oyunlar hakkında bilgimiz olmasa da Switch platformunda biz oyunculara sanal gerçeklik deneyimi sunacakları için bilmesek de olur. Tek bir sorun dışında her şey olması gerektiği gibi. Bu sorun ise çözünürlük. Switch ’in erkan çözünürlüğü maksimum seviyede 1280 x 720 piksel ölçeğinde. Buda görüntü anlamında bozulmalara, yada çözünürlük kalitesinde sıkıntı oluşturabilir. Tabi ki bu problem çözünürlük ve grafik kalitesi konusunda kuşkusu olan insanlar için geçerli. Ne olursa olsun Switch platformun Labo: VR kiti ile sanal gerçeklik deneyimini yaşayabilecek olmak güzel bir hissiyat. Ücretlendirmesi ne olur bu konu hakkında nasıl bir politika izlenir bilinmiyor. Fakat teknolojiye ayak uydurma arayışının hızlanması da ayrı bir güzel. 12 Nisan gününü bekliyoruz!

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli